“Балалар музыка мектептерінің және өнер мектептерінің білім алушылары-жас музыканттардың республикалық фестиваль-байқауының облыстық кезеңінің қорытындысы

2019 жылдың 5 наурыз күні Қызылорда облысының білім басқармасының “Дарын” облыстық қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен “Қазанғап” атындағы музыкалық колледжі базасында “Балалар музыка мектептерінің және өнер мектептерінің білім алушылары-жас музыканттардың республикалық фестиваль-байқауының облыстық кезеңі өтті.

Фестиваль-байқаудың мақсаты: классикалық және заманауи өнердің үздік үлгілерін меңгеру және орындау арқылы білім алушы тұлғасының рухани мәдениетін қалыптастыру, балалар музыка мектептерін және өнер мектептерін дамыту, олардың бала тұлғасын тәрбиелеу, оқыту және шығармашылық дамытудағы ролін арттыру болып табылады. 
Фестивалдің облыстық кезеңіне аудандық/қалалық білім бөлімдері мен облыстық мекемелерден қазақ халық аспааптары мен орыс халық аспаптары бойынша кіші, орта, ересек топтарынан 200-ден аса оқушы қатысты. Жеңімпаз оқушылар білім басқармасының Гран-при, I, II, III дәрежелі дипломдарымен және бағалы сыйлықтарымен марапатталды.

Гран-при иегерлері:

  • Көлжан Рысбек – Қазалы ауданы
  • Тілеуберген Эльмира – Қазалы ауданы
  • Әбдіжәмитова Марал – Қармақшы ауданы
  • Калиева Дильназ – Байқоңыр қаласы
  • Молдабеков Танат – Байқоңыр қаласы
  • Шілдебай Қалима – Сырдария ауданы
  • Арын Аружан– Шиелі ауданы
  • Әбден Жалғас – Қызылорда қаласы
  • Ұлт-аспаптар ансамблі – Шиелі ауданы

І орын иегерлері:

  • Аманқос Рамазан – Арал ауданы
  • Кеңес Қуаныш – Арал ауданы
  • Толғанбеков Рамазан – Арал ауданы
  • Хабидулла Жібек – Қармақшы ауданы
  • Буркашева Айнамкөз – Байқоңыр қаласы
  • Романова Алия – Байқоңыр қаласы
  • Нұрат Гүлжаз – Жалағаш ауданы
  • Өмірбайқызы Жанерке  – Жалағаш ауданы
  • Болатова Еркенұр – Шиелі ауданы
  • Алимбетқызы Айша – Жаңақорған  ауданы
  • Алимбаева Дильназ – Қызылорда қаласы
  •  Домбыра ансамблі – Қызылорда қаласы

ІІ орын иегерлері:

  • Әбдімұратов Әйтеке – Арал ауданы
  • Темірбаев Әсет – Арал ауданы
  •  Домбыра ансамблі – Арал ауданы
  • Сақан Ақсезім – Қазалы ауданы
  • Хамза Бекжан – Қазалы ауданы
  • Еркебұлан Асылхан – Қазалы ауданы
  • Кеңесов Нұртілеу – Қазалы ауданы
  • Сәбитов Эльдар – Қармақшы ауданы
  • Тулебаев Жасулан – Байқоңыр қаласы
  • Кожамуратова Сандугаш – Байқоңыр қаласы
  • Халық аспаптар ансамблі – Жалағаш ауданы
  • Кенжебек Нұрсезім – Жалағаш ауданы
  • Пазылханұлы Мухамбетәли – Сырдария ауданы
  • Советұлы Закир – Сырдария ауданы
  • Амангелдиев  Батыржан – Сырдария ауданы
  • Бақытжанқызы Мадина – Сырдария ауданы
  • Домбыра ансамблі – Шиелі ауданы
  • Төреханұлы Ернұр – Шиелі ауданы
  • Тастанбек Асылбек – Жаңақорған ауданы
  • Шахарбаева Дариға – Жаңақорған ауданы
  • Сапарқызы Шұғыла – Жаңақорған ауданы
  • Өмірзақ Жамила – Қызылорда қаласы

ІІІ орын иегерлері:

  • Октябрьұлы Еркебұлан – Арал ауданы
  • Әбжамиев Айбек – Арал ауданы
  • Жайлаубаева Айгерім – Арал ауданы
  • Құдайберген Динара – Қазалы ауданы
  • Әбдіғани Жансая – Қазалы ауданы
  • Әртісбай Назерке – Қазалы ауданы
  • Қылышбаев Жомарт – Қармақшы ауданы
  • Сәбитұлы Бақдәулет – Қармақшы ауданы
  • Алтайұлы Шыңғыс – Қармақшы ауданы
  • Мырзабек Арайлым – Сырдария ауданы
  • Қойшыбайқызы  Ақмаржан – Сырдария ауданы
  • Жолбарысов Ислам – Сырдария ауданы
  • Дүйсенбай Ернар – Сырдария ауданы
  • Жақсыбаева Аружан – Сырдария ауданы
  • Ертаева Меруерт – Сырдария ауданы
  • Күзембаева Гаухар – Шиелі ауданы
  • Файзулла Асылжан – Шиелі ауданы
  • Бекайдар Жаннұр – Шиелі ауданы
  • Нуруллаев Бақдаулет – Шиелі ауданы
  •  Баяншылар ансамблі – Шиелі ауданы
  • Нұржігітқызы Шұғыла – Шиелі ауданы
  • Қобызшылар ансамблі – Шиелі ауданы
  • Нұрланқызы Арай – Жаңақорған ауданы
  • Баян ансамблі – Жаңақорған ауданы
  • Домбыра ансамблі – Жаңақорған ауданы
  • Базарбайұлы Сырсұңқар – Қызылорда қаласы
  • Қазез Тұрар – Қызылорда қаласы
  • Мұстажапова Меруерт – Қызылорда қаласы

Жеңімпаздарымыз 2019 жылдың 26-29 наурыз күндері Алматы қаласында өтетін фестиваль-байқауға жолдама алды.

Translate/Перевести/Аудару