Жаратылыстану- математикалық бағытындағы 7-8 сынып оқушыларына арналған облыстық пәндік олимпиадасының қорытындысы

2019 жылғы 17 сәуір күні Қызылорда қаласындағы №101 мектеп-лицей базасында жалпы білім беру ұйымдарының жаратылыстану-математикалық бағытындағы 7-8 сынып оқушыларына арналған облыстық пәндік олимпиада өткізілді. 
Олимпиаданың мақсаты мен міндеттері:
– Оқушылардың шығармашылық оқу әрекетіне деген құлшынысы мен қызығушылықтарын арттыру;
– Дарынды оқушыларды анықтау, олардың одан әрі интеллектуалдық дамуы мен кәсіптік бағыт алуы үшін қолайлы жағдай жасау;
– Оқушылар бойында шығармашылық ойлау қабілеттерін анықтау және білімдерін қолдануды ұғыну;
– Оқушылардың жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді оқуға деген қызығушылықтарын арттыру, олардың теориялық білімі мен практикалық дағдыларын дамыту.
Олимпиада математика, биология, информатика, география пәндері бойынша 7-8 сынып оқушылары арасында ұйымдастырылды. 
Облыстық олимпиадаға барлық аудандар мен облыстық мекемелерден 117 оқушы қатысып, 60 оқушы жүлделі орындарды (І орын – 9, ІІ орын – 17, ІІІ орын – 34) иеленді. 

Математика пәні бойынша:

І орын иегерлері:

  • Сабырбек Жасмин – Қызылорда қаласы, №10БИЛ, 7 сынып
  • Әзен Аяулым – Қазалы ауданы, №170 мектеп, 8 сынып
  • Хамит Мөлдір – Қызылорда қаласы, №1 мектеп, 8 сынып

ІІ орын иегерлері:

  • Қожамұратова Б – Арал ауданы, №220 мектеп, 7 сынып
  • Аманжолова Айдана – Қызылорда қаласы, №12 мектеп, 8 сынып
  • Бекбергенұлы Нұрдәулет – Қызылорда қаласы, №4ОДМИ, 8 сынып
  • Шахафиддин Нұрдәулет – Қызылорда қаласы, №9БИЛ, 8 сынып

ІІІ орын иегерлері:

  • Құттымұратова Гүлнұр – Арал ауданы, №83 мектеп, 7 сынып
  • Ардақова Көркем – Қармақшы ауданы №279 мектеп, 7 сынып
  • Омар Смат – Жалағаш ауданы, №201 мектеп, 7 сынып
  • Саин Ақерке – Қызылорда қаласы, №8 мектеп, 7 сынып
  • Қайырбек Медет – Қызылорда қаласы, №4ОДМИ, 7 сынып
  • Абдулла Ерсайын – Қызылорда қаласы, №9БИЛ, 7 сынып
  • Ақбергенов Ерсұлтан – Арал ауданы, №220 мектеп, 8 сынып
  • Мирамбекова Алданыш – Қармақшы ауданы, №105 мектеп, 8 сынып
  • Сағижан Диас – Қызылорда қаласы, №9БИЛ, 8 сынып
  • Дүйсенбай Нұрай – Қызылорда қаласы, №10БИЛ, 8 сынып

География пәні бойынша:

І орын иегерлері:

  • Сайфулла Гүлнұр – Жалағаш ауданы, №201 мектеп, 7 сынып
  • Яхия Мұхамедияр – Қызылорда қаласы, №9БИЛ, 7 сынып
  • Жұманияз Аружан – қызылорда қаласы, №182 мектеп, 8 сынып
  • Яхия Аяулым – Қызылорда қаласы, №10БИЛ, 8 сынып

ІІ орын иегерлері:

  • Еспанов Азамат – Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 7 сынып
  • Сағатова Аделина – Қызылорда қаласы, №176 мектеп, 7 сынып
  • Орынбек Әсемай – Жалағаш ауданы, №32 мектеп, 8 сынып
  • Абылбашар Назым – Жаңақорған ауданы, №196 мектеп, 8 сынып

ІІІ орын иегерлері:

  • Алпысбаев Ерсұлтан – Арал ауданы, №62 мектеп, 7 сынып
  • Қасымбек Жанель – Жаңақорған ауданы, №167 мектеп, 7 сынып
  • Молдабеков Бекасыл – Қызылорда қаласы, №11 мектеп, 7 сынып
  • Жұмаш Нұртуған – Қызылорда қаласы, №9БИЛ, 7 сынып
  • Аралбекқызы Альбина – Қазалы ауданы, №25 мектеп, 8 сынып
  • Сламбек Айым – Қармақшы ауданы, №272 мектеп, 8 сынып
  • Шығанбай Ерзат – Жалағаш ауданы, №201 мектеп, 8 сынып
  • Сапарбеков Ерасыл – Қызылорда қаласы, №9БИЛ, 8 сынып

Биология пәні бойынша:

І орын иегерлері:

  • Мұратұлы Рауан – Қызылорда қаласы, №9БИЛ, 7 сынып 
  • Бауыржанұлы Ұлықбек – Қызылорда қаласы, №9БИЛ, 8 сынып 

ІІ орын иегерлері:

  • Марат Нұргүл – Жалағаш ауданы, №116 мектеп, 7 сынып
  • Татаева Амина – Қызылорда қаласы, №6 мектеп, 7 сынып
  • Ғалымжанұлы Ернұр – Қызылорда қаласы, №144 мектеп, 7 сынып
  • Альаева Жансая – Сырдария ауданы, №36 мектеп, 8 сынып
  • Қалкөз Ділназ – Жаңақорған ауданы, №110 мектеп, 8 сынып
  • Ералы Ерасыл – Қызылорда қаласы, №9БИЛ, 8 сынып 

ІІІ орын иегерлері:

  • Шора Айбатыр – Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 7 сынып
  • Жөргенбаева Гүлнұр – Сырдария ауданы, №36 мектеп, 7 сынып
  • Лим Виктория – Қызылорда қаласы, №23 мектеп, 7 сынып
  • Аманжолова Жанель – Қызылорда қаласы, №4ОДМИ, 7 сынып
  • Апбазова Баян – Қармақшы ауданы, №272 мектеп, 8 сынып
  • Кіребай Жания – Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 8 сынып
  • Абсами Мерей – Қызылорда қаласы, №101 мектеп, 8 сынып 

 

Информатика пәні бойынша:

ІІ орын иегерлері:

  • Кежебекқызы Жансая – Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 7 сынып
  • Қалдан Жауқазын – Қызылорда қаласы, №9 мектеп, 7 сынып
  • Мэлс Нұрасыл – Қызылорда қаласы, №4ОДМИ, 8 сынып

ІІІ орын иегерлері:

  • Амангелді Қарақат – Жаңақорған ауданы, №213 мектеп, 7 сынып 
  • Жылқайдаров Ерасыл – Қызылорда қаласы, №271 мектеп, 7 сынып
  • Мүслім Диана – Қызылорда қаласы, №140 мектеп, 7 сынып 
  • Сағидатова Жәния – Қызылорда қаласы, №10БИЛ, 7 сынып 
  • Жантуғанова Нұрила – Арал ауданы, №83 мектеп, 8 сынып
  • Нажматдинова Альбина – Қармақшы ауданы, №185 мектеп, 8 сынып
  • Сарадинова Асем – Қызылорда қаласы, №3 мектеп, 8 сынып
  • Сұлтан Еділ – Қызылорда қаласы, №9БИЛ, 8 сынып 
  • Жұмабайқызы Бахалина – Қызылорда қаласы, №10БИЛ, 8 сынып

Олимпиада қорытындысы

Олимпиада тапсырмалары

Translate/Перевести/Аудару