“Ұлы дала сарбазы” облыстық қашықтық эссе байқауының қорытындысы

Қызылорда облысының білім басқармасының «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен 2020 жылдың 6 мамыр  күні жалпы білім беру ұйымдарының 5-9 сынып оқушылары арасында «Ұлы дала сарбазы» тақырыбында қашықтықтан облыстық эссе байқауы ұйымдастырылды.

Облыстық олимпиаданың негізгі мақсаты мен міндеттері:

  • ҰОС батырларының ерлігін куәландыратын құжаттармен толықтыру, тиісті алғыс пен құрметке бөленбей, елеусіз қалған ардагерлер ерлігін іздеу және анықтау;
  • мектеп оқушыларын ҰОС ардагерлеріне құрметпен қарауға баулу;
  • дарынды оқушыларды ынталандыру, олардың Қазақстан тарихына деген қызығушылығын дамыту.

Байқау қорытындысы бойынша 180-ге жуық жұмыстар сараланып, үздік деп танылған төмендегі оқушылар облыстық білім басқармасының І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдары және «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының «Алғыс хатын» иеленді.

І дәрежелі диплом иегерлері:

  • Мұзаппаров Сұңғат – Қармақшы ауданы, №108 мектеп, 5 сынып
  • Табиғатұлы Азат – Шиелі ауданы, №153 мектеп, 6 сынып
  • Абдуллаева Ақниет – Қызылорда,  №187 мектеп, 7 сынып
  • Оңайбек Диляра – Қызылорда,  №12 мектеп, 8 сынып
  • Ерболат Әлемби – Қызылорда,  №9 БИЛ, 9 сынып

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:

  • Іздібай Гүлбақыт – Арал ауданы, №№220 мектеп, 5 сынып
  • Тоқшылық Қымбат – Сырдария ауданы, №36 мектеп, 5 сынып
  • Мұратбек Нарқыз – Қызылорда, №233 мектеп, 5 сынып
  • Райымбек Аяулым – Қызылорда, “Мұрагер”, 5 сынып
  • Салқынбаева Медина – Қызылорда, “Мұрагер”, 5 сынып
  • Аманғалиұлы Айдын – Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 6 сынып
  • Әбдіжалелова Нұршат – Шиелі ауданы, № 181 мектеп, 6 сынып
  • Сәндібек Кәусар – Қызылорда, №264 мектеп, 6 сынып
  • Ким Дарья – Қызылорда, №198 мектеп, 6 сынып
  • Шайхиева Дильназ – Қызылорда, №253 мектеп, 6 сынып
  • Атымтай Надира – Қызылорда, №198 мектеп, 6 сынып
  • Гүлдәуренұлы Ибраһим – Қазалы ауданы, №91мектеп, 7 сынып
  • Ержанова Айжан – Қармақшы ауданы, №273 мектеп, 7 сынып
  • Қалдар Ақниет – Жаңақорған ауданы, №184 мектеп, 7 сынып
  • Жамалханқызы Зарина – Қызылорда, №187 мектеп, 7 сынып
  • Абушахман Дәулет – Қызылорда, “Мұрагер”, 7 сынып
  • Балтабай Дильназ – Қызылорда, №176 мектеп, 7 сынып
  • Жорабек Нұрсая – Қызылорда, “Мұрагер”, 7 сынып
  • Жаңабергенұлы Нұрислам – Қызылорда, “Мұрагер”, 7 сынып
  • Талапбаев Үмбет – Арал ауданы, №69 мектеп, 8 сынып
  • Ыбыраева Зере – Сырдария ауданы, №36 мектеп, 8 сынып
  • Мырзахметова Аида – Шиелі ауданы, №270 мектеп, 8 сынып
  • Қалқазбек Нұркен – Қызылорда, “Мұрагер”, 8 сынып
  • Сәндібекова Альбина Қызылорда, №187 мектеп, 8 сынып
  • Қали Ғалия – Қызылорда,  №257 мектеп, 8 сынып
  • Төребек Ақмарал – Қызылорда, “Мұрагер”, 8 сынып
  • Амангелдиева Нұрлыайым – Арал ауданы, №2 ОДМИ, 9 сынып
  • Әбиева Жаннұр – Қармақшы ауданы, №185 мектеп, 9 сынып
  • Шахмардан Димаш – Қызылорда, №9 мектеп, 9 сынып
  • Беребетжан Ұлбике – Қызылорда, №173 мектеп, 9 сынып
  • Абушахман Нұрай – Қызылорда, “Мұрагер”, 9 сынып
  • Ерболұлы Ердәулет – Шиелі ауданы, №219 мектеп, 9 сынып
  • Қыдырбай Шолпан – Қармақшы ауданы, №121 мектеп, 9 сынып

ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:

  • Қазанбай Айдар – Қазалы ауданы, № 91 мектеп, 5 сынып
  • Бөлебайқызы Айзере – Сырдария ауданы, №36 мектеп, 5 сынып
  • Жұматаев Берік – Қызылорда, №140 мектеп, 5 сынып
  • Серік Гүлжайна – Қызылорда, №264 мектеп, 5 сынып
  • Зейнуллақызы Айзере – Қызылорда, №253 мектеп, 5 сынып
  • Базарбай Мәди – Қызылорда, №264 мектеп, 5 сынып
  • Серік Ақжан – Қызылорда, «Мұрагер», 5 сынып
  • Қанжар Даниял – Қызылорда, «Мұрагер», 5 сынып
  • Алтынбекұлы Нұрдәулет – Қазалы ауданы, №102 мектеп, 5 сынып
  • Шағырбай Меруерт – Қазалы ауданы, № 17 мектеп, 6 сынып
  • Бөгенбай Құралай – Қармақшы ауданы, № 250 мектеп, 6 сынып
  • Жаулыбаева Қаламқас – Қармақшы ауданы, №  183мектеп, 6 сынып
  • Қалибек Әсемай – Қармақшы ауданы, № 99 мектеп, 6 сынып
  • Қосбергенова Эльмира – Қармақшы ауданы, №275 мектеп, 6 сынып
  • Сабыржанқызы Қарақат – Жаңақорған ауданы, №221мектеп, 6 сынып
  • Орынбасарова Санира – Қызылорда, «Мұрагер», 6 сынып
  • Алмашов Нурдаулет – Арал ауданы, №14 мектеп, 7 сынып
  • Бекжанұлы Дәулет – Қармақшы ауданы, №26 мектеп, 7 сынып
  • Нұрлыбекова Ақерке – Қармақшы ауданы, №108 мектеп, 7 сынып
  • Сәрсенхожақызы Мерей – Қармақшы ауданы, №185 мектеп, 7 сынып
  • Ниязбекқызы Нұрила – Шиелі ауданы, №46 мектеп, 7 сынып
  • Саламат Аруел – Шиелі ауданы, №150 мектеп, 7 сынып
  • Абайқызы Диляра – Қызылорда, №173 мектеп, 7 сынып
  • Мылтықбай Ақбота – Қызылорда, №15 мектеп, 7 сынып
  • Қайратқызы Ақнұр – Қызылорда, №7 мектеп, 7 сынып
  • Серік Жанерке – Қызылорда, №10 мектеп, 7 сынып
  • Нұрланбекқызы Нұрай – Қызылорда, №10 БИЛ, 7 сынып
  • Қамар Мұратбек, №280 мектеп, 7 сынып
  • Хани Шұғыла – Жаңақорған ауданы, №51 мектеп, 7 сынып
  • Ермахашова Аружан – Қармақшы ауданы, №269 мектеп, 8 сынып
  • Мырзағалиева Жаннұр – Қармақшы ауданы, №272 мектеп, 8 сынып
  • Нұртазаева Назерке – Қармақшы ауданы, №272 мектеп, 8 сынып
  • Пазылова Әсел – Қармақшы ауданы, №99 мектеп, 8 сынып
  • Данаш Өркен – Жалағаш ауданы, №38 мектеп, 8 сынып
  • Зейнуллаева Гүлнұр – Сырдария ауданы, №137 мектеп, 8 сынып
  • Жеңісбекқызы Ақбота – Шиелі ауданы, №41 мектеп, 8 сынып
  • Нұрмантаева Анель – Шиелі ауданы, №45 мектеп, 8 сынып
  • Арыстанбекова Балауса – Шиелі ауданы, №158 мектеп, 8 сынып
  • Нартаева Сағыныш – Қызылорда, №235 мектеп, 8 сынып
  • Төрехожа Балжан – Қызылорда, №268 мектеп, 8 сынып
  • Жорабек Нұрсәт – Қызылорда, «Мұрагер», 8 сынып
  • Әділханқызы Ақбота – Қызылорда, «Мұрагер», 8 сынып
  • Аленова Гүлшат – Арал ауданы, №220 мектеп, 9 сынып
  • Имадинова Айдын – Арал ауданы, №220 мектеп, 9 сынып
  • Усаева Гулнур – Қармақшы ауданы, №274 мектеп, 9 сынып
  • Асылбек Нұрсая – Шиелі ауданы, №45 мектеп, 9 сынып
  • Қапбар Әсел – Шиелі ауданы, №181 мектеп, 9 сынып
  • Сабыржанқызы Жанель – Шиелі ауданы, №244 мектеп, 9 сынып
  • Машрап Мөлдір – Жаңақорған ауданы, №221 мектеп, 9 сынып
  • Бектұрсын Айсұлтан – Қызылорда, №1 мектеп, 9 сынып
  • Исатай Аида – Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып
  • Аннасова Алия – Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

 «Алғыс хат» иегерлері:

  • Шакрат Мерей – Арал ауданы, №14 мектеп, 7 сынып
  • Амантай Гүлім – Сырдария ауданы, №139 мектеп, 7 сынып

Translate/Перевести/Аудару