Жеңістің 75 жылдығына орай 1-6 сынып оқушылары арасында өткен облыстық сурет байқауының қорытындысы

2020 жылдың 4-8 мамыр аралығында «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен 1-6 сынып оқушылары арасында «Елдік пен ерлік мекені» тақырыбындағы қашықтықтан сурет  байқауы өткізілді.

                         Байқаудың мақсаты мен міндеттері

  • Оқушыларды екінші дүние жүзілік соғыстағы жеңіс туын көтерген тарихи сәттерді бейнелету арқылы Отаншылдыққа, ұлтжандылыққа тәрбиелеу.
  • Тәрбиеленушілердің көркемдік қиялын, эстетикалық талғамын жетілдіру. Жас суретшілердің талабын шыңдау.
  • Оқушыларды шығармашылық әрекетке тарту, бейнелеу өнеріне қызығушылығын дамыту. Талантты суретшілерді анықтап, олардың шығармашылық тұрғыдан дамуына қолдау білдіру.

Байқауға 287 оқушы қатысып, 134 оқушы Облыстық білім басқармасының I, II, III дәрежелі дипломдарымен марапаттталды.

I орын – 7 оқушы

II орын – 42 оқушы

III орын – 85 оқушы

1-сынып бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Айтуған Тілеулес Айбекқызы-Қызылорда қаласы, №267 орта мектеп

ІІ дәрежелі диплом иегері:

Темірбаев Нұрғалым-Арал ауданы, №13 орта мектеп

Дауылбай Ахмаддин Серікұлы-Сырдария ауданы, №44 орта мектеп

Қуанышбек Еңлік-Сырдария ауданы, №130 орта мектеп

Алмасбек Қарақат-Қызылорда қаласы, №212 мектеп-гимназия

Сақтаған Аяна-Қызылорда қаласы, №212 мектеп-гимназия

Абай Нұрай-Қызылорда қаласы, №10 мектеп-лицей

Байқазақ Азиз-Қызылорда қаласы, №187 ІТ мектеп-лицей

Шаттық Сәулет-Қызылорда қаласы, №187 ІТ мектеп-лицей

Алдаберген Фарида-Қызылорда қаласы, №9 мектеп-гимназия

Әбжәли Дархан Мұратбекұлы-Қызылорда қаласы, №271 орта мектеп

Қуанышбек Айзере-Қызылорда қаласы, №271 орта мектеп

Мейірбек Айзере-Қызылорда қаласы, №271 орта мектеп

Ізбасқан Ақниет-Қызылорда қаласы, №271 орта мектеп

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Сәбитқызы Гүлшахар-Арал ауданы, №13 орта мектеп

Жеткерген Іңкәр-Арал ауданы, №67 орта мектеп

Талғатқызы Жансая-Қазалы ауданы, №16 мектеп-лицей

Нұрлан Адиана-Қазалы ауданы, №16 мектеп лицей

Сайдулла Аңсар-Қармақшы ауданы, №277 мектеп-лицей

Ермағанбетов Айсұлтан-Қармақшы ауданы, №80 мектеп-гимназия

Боранбай Эльдар-Жалағаш ауданы, №188 орта мектеп

Әбілқасым Шыңғысхан-Сырдария ауданы,  №130 орта мектеп

Қалдыбек Еркебұлан-Сырдария ауданы, №130 орта мектеп

Көшербай Айкөркем-Сырдария ауданы, №129 мектеп-лицей

Сауранбай Данияр-Сырдария ауданы, №129 мектеп-лицей

Тыныштықбай Бегімсұлу-Қызылорда қаласы, №212 мектеп-гимназия

Жақыпбеков Мағжан-Қызылорда қаласы, №212 мектеп-гимназия

Бақытбек Дидар-Қызылорда қаласы, №212 мектеп-гимназия

Сансызбай Дінмұхаммед-Қызылорда қаласы, №212 мектеп-гимназия

Әділбекқызы Адия-Қызылорда қаласы, №187 ІТ мектеп-лицей

Тұрғанбаева Раяна-Қызылорда қаласы, №187 ІТ мектеп-лицей

Терниевский Ярослав-Қызылорда қаласы, №9 мектеп-гимназия

Базарбай Нариман-Қызылорда қаласы, №264 мектеп-лицей

Бекболатова Кәусар Ғалымжанқызы-Шиелі ауданы, №127 мектеп-лицей

 2-сынып бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Дауылбай Айару Серікқызы-Сырдария ауданы, №44 орта мектеп

Жұмағали Інжу-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

ІІ дәрежелі диплом иегері:

Өтеулі Аида-Қазалы ауданы, №165 орта мектеп

Жанарал Инкар-Қазалы ауданы, №16 мектеп-лицей

Асылбек Інжу-Қармақшы ауданы, №273 орта мектеп

Амангелдиев Азамат-Қармақшы ауданы, №273 орта мектеп

Бөлесбекқызы Көркем-Сырдария ауданы, №130 орта мектеп

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Жұмадин Нұрдана-Арал ауданы, №82 орта мектеп

Дәулет Шұғыла-Қазалы ауданы, №95 орта мектеп

Едіге Аяжан-Қазалы ауданы, №165 орта мектеп

Нұрсұлтан Арман-Қазалы ауданы, №16 мектеп-лицей

Тілесов Тілек-Қармақшы ауданы, №80 мектеп-гимназия

Асылбек Айару-Сырдария ауданы, №130 орта мектеп

Саябекқызы Қарлығаш-Сырдария ауданы, №130 орта мектеп

Асқарова Айғаным-Сырдария ауданы, №130 орта мектеп

Нәрікбай Айзере-Қызылорда қаласы, №3 гимназия

Нұрлыбекұлы Нұрасыл-Қызылорда қаласы,  №187 ІТ мектеп-лицей

Шыңғысхан Қоңыратбаев-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

Мәсәлім Санжар-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

Мейрамбек Аяжан-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

Алмас Инабат-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

Шадиярұлы Жігер-Шиелі ауданы, №153 мектеп-лицей

3-сынып бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Бақытжан Батыржан-Қызылорда қаласы, №187 ІТ мектеп-лицей

ІІ дәрежелі диплом иегері:

Әскербекұлы Нұрислам-Арал ауданы, №82 орта мектеп

Ршымбетов Еркінбек-Қазалы ауданы №249 мектеп-лицей

Жарқынұлы Бексұлтан-Қармақшы ауданы, №269 орта мектеп

Костаева Мария-Шиелі ауданы, №270 орта мектеп

Костаева Дария-Шиелі ауданы,  №270 орта мектеп

Серикбай Мухамеджан-Шиелі ауданы,  №270 орта мектеп

Наксултан Нураят-Шиелі ауданы, №158 орта мектеп

Сырлыбай Қазыбек-Жаңақорған ауданы, №55 орта мектеп

Сейткамал Айгерим-Сырдария ауданы, №44 орта мектеп

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Тоқсанбайқызы Ұлбала-Арал ауданы, №82 орта мектеп

Орысбек Нұрислам-Қазалы ауданы, №165 орта мектеп

Дүйсенбі Елнұр-Қазалы ауданы, №91 орта мектеп

Ерқосаев Нұрай-Қазалы ауданы, №204 орта мектеп

Амангелді Кәусар-Қазалы ауданы №249 мектеп-лицей

Нұрлыбек Дінмухаммед-Қармақшы ауданы, №27 орта мектеп

Сайдулла Расул-Қармақшы ауданы, №277 мектеп-лицей

Жиеней Шынтас-Қармақшы ауданы, №269 орта мектеп

Бақдәулет Еркебұлан-Қармақшы ауданы, №85 орта мектеп

Өмірбек Інжу-Сырдария ауданы, №130 орта мектеп

Оңалсын Шапағат-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

Қожабек Кәусар-Қызылорда қаласы, №7 мектеп-лицей

Тұрсынай Айсезім-Қызылорда қаласы, №136 мектеп-лицей

Нұртаза Қарақат-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

Оразбек Оразгелді-Жаңақорған ауданы, №221 негізгі мектеп

 4-сынып бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Ербол Арсен-Қызылорда қаласы,  №138 орта мектеп

ІІ дәрежелі диплом иегері:

Әміржанқызы Іңкар-Арал ауданы, №20 орта мектеп

Асылбек Нұрасыл-Сырдария ауданы, №130 орта мектеп

Жаңбырбай Кәусар-Қызылорда қаласы, №233 орта мектеп

Зейнулла Қайыржан-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Олжабаева Айжан-Арал ауданы, №262 мектеп-гимназия

Алимбет Кулмухаммед-Арал ауданы, №13 орта мектеп

Мамаева Кәусар-Қазалы ауданы, №190 орта мектеп

Асылбек Абылайхан-Қармақшы ауданы, №273 орта мектеп

Сақитжанқызы Нұрбақыт-Қармақшы ауданы, №273 орта мектеп

Мұратова Лаура-Сырдария ауданы, №36 мектеп-лицей

Құрманғали Айзере-Қызылорда қаласы, №235 орта мектеп

Оңалсын Шынар-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

Жеңісқызы Жұлдызай-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

Жәнетов Диас-Шиелі ауданы, №46 мектеп-лицей

Қалила Жансерік-Шиелі ауданы, №46 мектеп-лицей

5-сынып бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Арыстанбекқызы Раушан-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

ІІ дәрежелі диплом иегері:

Рахымжанұлы Аралбек-Арал ауданы, №66 орта мектеп

Жанболатұлы Бекжан-Арал ауданы, №2 ОДМИ

Ерсейітов Мұрагер-Арал ауданы, №82 орта мектеп

Жүргенбаев Еркін-Сырдария ауданы, №36 мектеп-лицей

Алмахан Сандуғаш-Қызылорда қаласы, №10 мектеп-лицей

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Амангелдиева Сабина-Арал ауданы, №262 мектеп-гимназия

Өмірзақов Нұрталап-Арал ауданы, №67 орта мектеп

Жеткергенова Жазира-Арал ауданы, №67 орта мектеп

Жәдігер Рауан-Қазалы ауданы, №96 орта мектеп

Әнуарбекова Ақжанат-Қармақшы ауданы, №183 орта мектеп

Надирбекова Қымбат-Қармақшы ауданы, №269 орта мектеп

Абдулхай Айдана-Қармақшы ауданы, №269 орта мектеп

Әбутәліпов Жалаңтөс-Сырдария ауданы, №36 мектеп-лицей

Мұханбетәлиұлы Данияр-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

Жалғасбай Анель Арманқызы-Қызылорда қаласы, №4 ІТ мектеп-лицей

Иманғали Айзере-Қызылорда қаласы, №138 орта мектеп

Қорғанбек Нұрбек-Шиелі ауданы, №153 мектеп-лицей

Сейітбек Аяжан-Шиелі ауданы, №41 орта мектеп

6-сынып бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Ақәділқызы Нұрдана-Қармақшы ауданы, №275 орта мектеп

ІІ дәрежелі диплом иегері:

Әміржанқызы Кәусар-Арал ауданы, №20 орта мектеп

Мұратова Аяулым-Қармақшы ауданы, №275 орта мектеп

Дүйсенғазы Шапағат-Сырдария ауданы, №36 мектеп-лицей

Аманжолқызы Ақнұр-Қызылорда қаласы, №271 орта мектеп

Қуандық Динара-Қызылорда қаласы, №197 орта мектеп

Искендиров Арман-Шиелі ауданы, №158 орта мектеп

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Болсын. А-Қазалы ауданы, №276 орта мектеп

Мырзашқызы Жұлдызай-Қармақшы ауданы, №183 орта мектеп

Жолмырзаева Инабат-Қармақшы ауданы, №269 орта мектеп

Темиржанова Фатима-Қармақшы ауданы, №269 орта мектеп

Досқали Самат-Қызылорда қаласы, №7 мектеп-лицей

Купешов Эрик-Қызылорда қаласы, №136 мектеп-лицей

Қалила Әсемай-Қызылорда қаласы, №233 орта мектеп

Әбдіхалық Сымбат-Қызылорда қаласы, №120 орта мектеп

Марат Айдана-Қызылорда қаласы, №197 орта мектеп

Нұрымжанқызы Жанель-Шиелі ауданы, №153 мектеп-лицей

Асхатұлы Ринат-Шиелі ауданы, №244 орта мектеп

 

 

 

 

Translate/Перевести/Аудару