Республикалық “Бастау” туринрінің облыстық кезеңінің қорытындысы

2020 жылдың 5 маусым күні қашықтықтан ZOOM платформасында, онлайн режимінде 2-4 сынып оқушылары арасында «Бастау» Республикалық математикалық турнирінің облыстық кезеңі өткізілді.
Турнирдің негізгі мақсаты мен міндеттері математикалық қабілеттері айқын білінген дарынды бастауыш мектеп оқушыларын табу, дамыту және қолдау көрсету болып табылады.
«Бастау» республикалық турнирі 3 кезеңді қамтыды:
1. «Әу баста!»-қатысушылар топқа берілген тапсырмаларды орындау арқылы бағаланады.
2. «Асық»-қатысушылар топтық жұмыс жасау арқылы берілген тапсырмаларды уақыт шектеуінде орындады.
3. «Математикалық бәйге»-қатысушылар берілген тапсырмалар мен жеке жұмыс жасады.
Облыстық кезеңге 8 қазақ тобы және 6 орыс тобы жалпы 14 команда бойынша 42 оқушы қатысты. Турнир нәтижесінде 7 команда, 23 оқушы білім басқармасының I, II, III дәрежелі дипломдарымен және «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының «Алғыс хатымен» марапатталды.

I дәрежелі диплом иегерлері:
-Сұлтанхан Мирас-Шиелі ауданы, №49 мектеп, 2 сынып
-Кеңесбай Нұрислам-Қазалы ауданы, №249 мектеп, 3 сынып
-Русланұлы Аян-Сырдария ауданы, №37 мектеп, 4 сынып
-Усен Нурсултан-Жалағаш ауданы, №31 мектеп, 2 сынып
-Қыстаубаева Дариға-Жалағаш ауданы, №31 мектеп, 3 сынып
Батырбек Жанель-Қазалы ауданы, №16 мектеп, 4 сынып

II дәрежелі диплом иегерлері:
-Тұрсын Айкүн- Қазалы ауданы, №249 мектеп, 2 сынып
-Мирамбекқызы Аяулым-Жалағаш ауданы, №246 мектеп, 3 сынып
-Жеңісбек Гүлназ-Қазалы ауданы, №170 мектеп, 4 сынып
– Құснадин Әділет-Қазалы ауданы, №266 мектеп, 2 сынып
– Дәурен Қылышбек- Қазалы ауданы, №266 мектеп, 3 сынып
– Сарыбай Нуржан- Жалағаш ауданы, №31 мектеп, 4 сынып

III дәрежелі дилом иегерлері:
-Бақытжанұлы Нұрмұхамед-Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 2 сынып
-Төлепбергенова Қанағат-Сырдария ауданы, №36 мектеп, 2 сынып
-Асқарова Алуа- Сырдария ауданы, №130 мектеп, 3 сынып
-Марал Жансезім-Шиелі ауданы, №49 мектеп, 3 сынып
-Елубай Арнат-Қармақшы ауданы, №26 меектеп, 4 сынып
-Бақытбек Іңкәр-Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 4 сынып
-Сейткарим Амина-Шиелі ауданы, №49 мектеп, 4 сынып
-Ким Роман-Шиелі ауданы, №252 мектеп, 2 сынып
-Маханбетжан Каусар-Арал ауданы, №14 мектеп, 3 сынып
-Иванов Анатолий-Қызылорда, №5 мектеп, 3 сынып
-Орныбасаров Бақдәулет-Арал ауданы, №14 мектеп, 4 сынып

Командалық есеп бойынша
Қазақ тобы:
I дәрежелі диплом иегерлері:
-Қазалы ауданы командасы;
II дәрежелі диплом иегерлері:
-Сырдария ауданы командасы;
III дәрежелі дилом иегерлері:
-Жалағаш ауданы командасы;
-Шиелі ауданы командасы

Орыс тобы:
I дәрежелі диплом иегерлері:
-Жалағаш ауданы командасы;
II дәрежелі диплом иегерлері:
-Қазалы ауданы командасы;
III дәрежелі дилом иегерлері:
-Арал ауданы командасы;

«Алғыс хат» иегерлері:
-Қармақшы ауданы командасы;
-Жаңақорған ауданы командасы;
-Қызылорда қаласы командасы.

Translate/Перевести/Аудару