«Ұстазым менің, ұстазым» тақырыбындағы қашықтан өткізілген облыстық шығармалар байқауының қорытындысы


Жалпы білім беру ұйымдарының 5-9 сынып оқушылары арасында «Ұстазым менің, ұстазым» тақырыбында а.ж 29 қыркүйек 1 қазан күндері аралығында қашықтан облыстық шығарма байқауының ІІ кезеңі өткізілді.
Байқаудың мақсаты мен міндеттері:
-Оқушыларға ұстаз мәртебесін насихаттау ;
-Ұстаздарды құрметтеуге, сыйлауға, еңбектерін бағалай білеуге тәрбиелеу;
-Еліміздің ертеңі-жас буынға рухани қарым-қатынас, ұстазбен оқушы арасын байланыстырушы алтын көпірді нығайту;
-Оқушыларды сүйіспеншілікке, сезімталдыққа, шыдамдылыққа тәрбиелеу;
-Бос уақытты тиімді өткізуге, ойлау қабілетін дамытуға, шығармашылық әлеуетін көтермелеуге, тілдік қорларын кеңейтуге ықпал жасау;
Байқауға 70 оқушы қатысып, 30 оқушы облыстық білім басқармасының І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломдарымен және 11 оқушы «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының алғыс хаттарымен марапатталды.

5-6 сыныптар бойынша:
І дәрежелі диплом иегерлері:
Оңғарбай Айнұр-Қазалы ауданы, №94 о/м, 6 сынып

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Рысбек Асқар-Сырдария ауданы, №131 о/м, 6 сынып
Аманбаева Айару-Қызылорда қаласы, №7 м/л, 5сынып
Амангелді Мақсат-Қызылорда қаласы, №173 о/м, 5 сынып
Бейсенбек Мөлдір-Қызылорда қаласы, №264 м/л, 6 сынып

ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Тегінболатқызы Гүлназ-Арал ауданы, №64 о/м, 5 сынып
Кенжебаева Сағынай-Шиелі ауданы, №270 о/м, 6 сынып
Болатбекқызы Анеля-Қызылорда қаласы, №5 м/л, 5 сынып
Бахиева Амина-Қызылорда қаласы, №187 м/л, 5 сынып
Берікбайқызы Жайна-Қызылорда қаласы, №112 о/м, 6 сынып

“Алғыс хат” иегерлері:
Тоғанбаева Жанел-Арал ауданы, №2 ОДМИ, 5 сынып
Алтынбекқызы Еркем-Жалағаш ауданы, №32 м/л, 6 сынып
Мұсабек Айзере-Сырдария ауданы, №147 о/м, 6 сынып

7-9 сыныптар бойынша:
І дәрежелі диплом иегерлері:
Кішібаева Айерке-Шиелі ауданы, №45 м/л, 9 сынып

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Абзалова Дильназ-Арал ауданы, №262 м/г, 9 сынып
Еңсепбайқызы Назерке-Арал ауданы, №14 м/л, 9 сынып
Әбдіқаниева Аяулым-Қазалы ауданы, №267 о/м, 9сынып
Көлбай Нұрай-Жалағаш ауданы, №116 о/м, 9 сынып
Сырлыбайқызы Сымбат-Шиелі ауданы, №150 о/м, 9 сынып
Ержанқызы Ақниет-Қызылорда қаласы, №10 БИЛ, 8 сынып
Нұржан Нұрдана-Қызылорда қаласы, №4 ОДМИ, 9 сынып
Серікбай Ақбота-Қызылорда қаласы, 143 о/м, 7 сынып
Қанибаев Нұрмұхаммед-Қызылорда қаласы, №1 м/г, 9 сынып

ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Жылқышыбаева Шұғыла-Шиелі ауданы, №127 м/л, 9 сынып
Қуаныш Ақниет-Қызылода қаласы, №4 ОДМИ, 7сынып
Әмірхан Әсем-Қызылорда қаласы, №4 ОДМИ, 8 сынып
Нартайқызы Дана-Қызылорда қаласы, №4 ОДМИ, 8 сынып
Қалмұрат Диана-Қызылорда қаласы, №4 ОДМИ, 8 сынып
Жорабек Элмира-Қызылорда қаласы, №4 ОДМИ, 9 сынып
Төртқара Ақерке-Қызылорда қаласы, №101 м/л, 7 сынып
Эдуард Дильназ-Қызылорда қаласы, №264 м/л, 7 сынып
Сұлтанқызы Албина-Қызылорда қаласы, №171 о/м, 7 сынып
Бақбергенова Жібек-Қызылорда қаласы, №227 о/м, 8 сынып

Алғыс хат иегерлері:
Жарылқасынова Жаннұр-Арал ауданы, №220 о/м, 7 сынып
Оралбай Дильназ-Қазалы ауданы, №91 о/м, 7 сынып
Шепотько Анастасия-Шиелі ауданы, №127 м/л, 9 сынып
Имантай Ұлбала-Шиелі ауданы, №47 м/л, 9 сынып
Шералиева Саяжан-Қызылорда қаласы, №4 ОДМИ, 8 сыны
Үсіпбекова Ақниет-Қызылорда қаласы, №4 ОДМИ, 9 сынып
Искакова Сабина-Қызылорда қаласы, №257 о/м, 8 сынып
Салмурза Ернұр-Қызылорда қаласы, №12 м/л, 9 сынып

 

Translate/Перевести/Аудару