2021 жылдың 19 мамыр күні «Менің Отаным – Қазақстан» экспедициялық жасақтардың республикалық слетінің облыстық кезеңі өткізілді.

Слеттің мақсаты: балалар мен жастарда азаматтылық пен отаншылдық сезімдерін тәрбиелеу, экспедициялық жасақтардың туристік қызметін жандандыру жолымен салауатты өмір салтын насихаттау.

«Бард әндері» номинациясы бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Жалағаш ауданы-Бақытұлы Бақдаулет, №123 мектеп;

ІІ дәрежелі диплом иегері:

Сырдария ауданы-Ким Андрей, №36 мектеп;

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Шиелі ауданы-Дәуренұлы Әділжан, №244 мектеп;

«Жас өлкетанушы» номинациясы бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Қызылорда қаласы-Байбек Шыман, №9 БИЛ;

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:

Қармақшы ауданы-Абдирашова Шугыла, №273 мектеп;

Жалағаш ауданы-Мінаж Ақниет, №123 мектеп;

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Шиелі ауданы-Тұрат Маржан, №244 мектеп;

«Туған өлке соқпақтары» номинациясы бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Қызылорда қаласы-Сахи Нұрайым, №4 ОДМИ;

ІІ дәрежелі диплом иегері:

Шиелі ауданы-Қуанышқызы Мөлдір, №244 мектеп;

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Жалағаш ауданы-Шәріпқани Досымжан, №123 мектеп;

«Ең керемет туристік өлке» номинациясы бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Қызылорда қаласы-Байболат Нұрасыл, №10 БИЛ;

ІІ дәрежелі диплом иегері:

Шиелі ауданы-Балтабай Балнұр, №244 мектеп;

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Қызылорда қаласы-Қуандық Жандос, №4 ОДМИ;

«Туған өлкенің тарихы» номинациясы бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Қызылорда қаласы-Нұрлыбекова Бибинур, №10 БИЛ;

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:

Қызылорда қаласы-Егізбаев Нұрислам, №4 ОДМИ;

Сырдария ауданы-Мұхит Зарина, №132 мектеп;

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Шиелі ауданы-Әлжанова Мөлдір, №244 мектеп;

“Экологиялық соқпақ” номинациясы бойынша:

І дәрежелі диплом иегерлері:

Қызылорда қаласы-Абдулхай Заманай, Алдаберген Жансая, №4 ОДМИ;

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:

Шиелі ауданы-Балтабай Нұрғаным, Шамат Сезім, №244 мектеп;

ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:

Қызылорда қаласы-Лесбаева Асель, Асем Сұңғатқызы, №10 БИЛ;

Жалағаш ауданы-Ибрагим Динара, №123 мектеп;

«Жорықта зардап шеккендерге алғашқы медициналық көмек көрсету» номинациясы бойынша:

І дәрежелі диплом иегерлері:

Арал ауданы-Тұрсынбай Аружан, Жақанова Аружан – №2 ОДМИ;

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:

Сырдария ауданы-Утегенова Нурайлым, Нұржанов Ескелді – №147 мектеп;

ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:

Мұратбекұлы Мейіржан, Алдаберген Жансая – №4 ОДМИ;

«Туризм білімпаздары» номинациясы бойынша:

І дәрежелі диплом иегері:

Шиелі ауданы-Бағдаулет Жанель, №244 мектеп;

ІІ дәрежелі диплом иегері:

Қызылорда қаласы-Абдулхай Заманай, №4 ОДМИ;

ІІІ дәрежелі диплом иегері:

Сырдария ауданы-Әбіласан Нұрбек, №35 мектеп;

Translate/Перевести/Аудару