«Шеберлер қаласы: ата-бабамыздың мұрасын сақтаймыз және дамытамыз» өлкетану сәндік-қолданбалы шығармашылығының республикалық көрмесінің облыстық кезеңінің қорытындысы туралы ақпарат

2018 жылғы 9 қазан күні Қызылорда облысының білім басқармасының «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен Қызылорда қалалық білім бөлімінің қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы базасында (Оқушылар сарайы) «Шеберлер қаласы: ата-бабамыздың мұрасын сақтаймыз және дамытамыз» өлкетану сәндік-қолданбалы шығармашылығының республикалық көрмесінің облыстық кезеңі өтті.

Көрменің мақсаты:
Балалардың сәндік-қолданбалы шығармашылығын дамытуға жан-жақты ықпал ету; қатысушыларға жарыс түрінде өз шығармашылық қабілеттерін дамытуға және көрсетуге мүмкіндік беру; көркемдік және сәндік-қолданбалы шығармашылық саласында тәжірибе алмасу.

Көрмеге (Арал, Қазалы, Қармақшы, Жалағаш, Сырдария, Шиелі, Жаңақорған, Қызылорда, №4ОДМИ, №10 БИЛ) 6 номинация бойынша 60-тан аса оқушы қатысып, 30 оқушы жүлделі орындар мен бағалы сыйлықтарға ие болды.

«Жарамсыз материалдардан жасалған бұйым» номинациясы бойынша
І дәрежелі диплом иегері:
 Артық Тұрсынбек -Қармақшы ауданы, №277 орта мектеп, 9 сынып

ІІ дәрежелі диплом иегері:
Бекназаров Бекет- Арал ауданы, №260 орта мектеп, 9 сынып
Жомартов Ұлықбек- Сырдария ауданы, №131 орта мектеп

ІІІ дәрежелі диплом иегері:
Махамбеталиев Қанат- Қызылорда қаласы, №173 мектеп, 9 сынып

«Табиғи материалдардан жасалған бұйым» номинациясы бойынша
І дәрежелі диплом иегері:
Алтынбекова Айдана- Қармақшы ауданы,  №277 орта мектеп, 8 сынып

ІІ дәрежелі диплом иегері:
Қанибек Нұрай – Жалағаш ауданы, №32 мектеп-лицей, 10 сынып
Қуанышқызы Айдарын-Қызылорда қаласы, №9 мектеп –гимназиясы, 9 сынып

ІІІ дәрежелі диплом иегері:
Базарбаева Ақниет- Сырдария ауданы, №135 орта мектеп, 9 сынып
Сағындық Нұрайым- Қазалы ауданы, №249 мектеп-лицей, 5 сынып

«Тұрмысқа арналған креативті бұйымдар» номинациясы бойынша
І дәрежелі диплом иегері:
Пазылханұлы Дулат Сырдария ауданы, №42 мектеп-лицей, 9 сынып

ІІ дәрежелі диплом иегері:
Тұрлыбек Биік- Жалағаш ауданы, №32 мектеп-лицей, 10 сынып
Белаусов Кириил-Қызылорда қаласы, №5 мектеп-лицей, 9 сынып

ІІІ дәрежелі диплом иегері:
Байтөре Бибінұр- Қазалы ауданы, №249 мектеп-лицей, 8 сынып
Караев Артур- Қармақшы ауданы, №277 орта мектеп, 10 сыны

«Ұлттық колориті бар интерьердің ерекше дизайн-жобасы: үйдің, бөлменің, саяжайдың, ландшафтың және т.б.» номинациясы бойынша
І дәрежелі диплом иегері:
Калмаханова Аида-Қармақшы ауданы, №277 орта мектеп, 10 сынып

ІІ дәрежелі диплом иегері:
Жеткерген  Нұрдана-Қызылорда қалалық білім бөлімінің қосымша білім беру оқу-әдістемелік орталығы, 7 сынып
Болатбекұлы Шерхан-Қызылорда қаласы,  №9 БИЛ, 10 сынып

ІІІ дәрежелі диплом иегері:
Сейтпенбет Серік- Жаңақорған ауданы,  №169 орта мектеп, 7 сынып
Елшібек Елдос- Жалағаш ауданы, №32 мектеп-лицей, 8 сынып

«Матадан жасалған бұйымдар (құрақ техникасы, жұмсақ ойыншық және т.б.)» номинациясы бойынша
І дәрежелі диплом иегері:
Қорғанбекқызы Жанель- Жалағаш ауданы,  №246 орта мектеп, 8 сынып

ІІ дәрежелі диплом иегері:
Мухатаева Айгерим- Қармақшы ауданы, №277 орта мектеп, 9 сынып
Мәлібек Асылзат- Шиелі ауданы, №41 орта мектеп, 9 сынып

ІІІ дәрежелі диплом иегері:
Тұрсынәлі Толғанай- Сырдария ауданы, №174 орта мектеп, 9 сынып
Сағындық Нұрайым- Қазалы ауданы, №249 мектеп-лицей, 5 сынып

«Өңірдің көркемдік және халықтық қолөнері» номинациясы бойынша
І дәрежелі диплом иегері:
Тәжібай Аружан- Сырдария ауданы, №139 орта мектеп, 8 сынып

ІІ дәрежелі диплом иегері:
Тыныштықбай Инабат- Жалағаш ауданы, №123 мектеп-лицей, 10 сынып
Өскенбай Сымбат- Шиелі ауданы, №№159 орта мектеп, 9 сынып

ІІІ дәрежелі диплом иегері:
Курманбаев Даулет- Қармақшы ауданы, №277 орта мектеп, 10 сынып
Жолдасова Нұрсая- Арал ауданы, №260 орта мектеп, 9 сынып

Жеңімпаз 6 оқушы  2018 жылғы 4-5 қараша күндері Алматы қаласында өтетін республикалық қорытынды кезеңге жолдама алды.

Translate/Перевести/Аудару