Рубрика «Altyn urpaq»

Бөрібай Қуаныш

Қызылорда қаласы, Үш тілде оқытатын мамандандырылған сыныптары бар “Мұрагер” мектебінің 11 сынып оқушысы 2018-2019 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінде “Биология” секциясы бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері 2018-2019 оқу жылында «Адам-Жер-Ғарыш» атты қоршаған ортаны қорғау проблемалары бойынша ғылыми – зерттеу жобаларының жалпыресейлік олимпиадасының ІІІ дәрежелі диплом иегері

Сейлханов Нұрдәулет

Сейлханов Нұрдәулет – #9 дарынды балаларға арналған облыстық «Білім-инновация» лицей-интернатының 11 сынып оқушысы💥 2016-2017 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың облыстық кезеңінде математика пәні бойынша ІІ дәрежелі диплом иегері💥 2016-2017 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық олимпиаданың қорытынды кезеңінде математика пәні бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері💥 2017-2018 оқу жылында жалпы …

Бөрібай Қуаныш

Бөрібай Қуаныш – “Мұрагер” мектебінің 10 сынып оқушысы 💥 2017-2018 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінде Өлкетану секциясы бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері 💥 2017-2018 оқу жылында Королев қаласында (Мәскеу облысы, Ресей Федерациясы) өткен “Адам-Жер-Ғарыш” атты қоршаған ортаны қорғау проблемалары бойынша ғылыми-зерттеу жобаларының жалпыресейлік олимпиадасында ІІІ дәрежелі диплом …

Пак Карина

Пак Карина – “Мұрагер” мектебінің 10 сынып оқушысы💥 2017-2018 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінде Өлкетану секциясы бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері💥 2017-2018 оқу жылында Королев қаласында (Мәскеу облысы, Ресей Федерациясы) өткен “Адам-Жер-Ғарыш” атты қоршаған ортаны қорғау проблемалары бойынша ғылыми-зерттеу жобаларының жалпыресейлік олимпиадасында ІІ дәрежелі диплом иегері

Хисматуллина Римма

Хисматуллина Римма – Қызылорда қаласы, #5 мектеп-лицейдің түлегі💥 2015-2016 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінде тіл білімі секциясы бойынша ІІ дәрежелі диплом иегері💥 2015-2016 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының қорытынды кезеңінде тіл білімі секциясы бойынша мақтау грамотасы иегері💥 2016-2017 оқу жылында жалпы …

Сағидулла Дәурен

Сағидулла Дәурен – #9 дарынды балаларға арналған облыстық “Білім-инновация” лицей-интернатының 10 сынып оқушысы💥 2017-2018 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінде физика секциясы бойынша І дәрежелі диплом иегері 💥 2017-2018 оқу жылында Королев қаласында (Мәскеу облысы, Ресей Федерациясы) өткен “Адам-Жер-Ғарыш” атты қоршаған ортаны қорғау проблемалары бойынша ғылыми-зерттеу жобаларының жалпыресейлік …

Ахаев Әлішер

Ахаев Әлішер – #9 дарынды балаларға арналған облыстық “Білім-инновация” лицей-интернатының түлегі 💥 2016-2017 оқу жылында ғарыштық зерттеулер бойынша “Ғылым әлемін ашамыз” атты халықаралық ғылыми жарыстарында мақтау қағазы иегері 💥 2016-2017 оқу жылында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінде физика секциясы бойынша ІІІ дәрежелі диплом иегері 💥 2017-2018 оқу жылында жалпы …

Мұхаммед Сағи

Мұхаммед Сағи – #6 мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы 💥 2017-2017 оқу жылында “Шаг навстречу” халықаралық фестивалінде І дәрежелі диплом иегері 💥 2017-2018 оқу жылында республикалық Дельфи ойындарында І дәрежелі диплом иегері

Оралбай Айдана

Оралбай Айдана – #6 мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы 💥 2017-2017 оқу жылында “Шаг навстречу” халықаралық фестивалінде І дәрежелі диплом иегері 💥 2017-2018 оқу жылында республикалық Дельфи ойындарында І дәрежелі диплом иегері

Қуандық Еркеұлан

Қуандық Еркеұлан – #6 мектеп-интернатының 9 сынып оқушысы 💥 2017-2017 оқу жылында “Шаг навстречу” халықаралық фестивалінде І дәрежелі диплом иегері 💥 2017-2018 оқу жылында республикалық Дельфи ойындарында І дәрежелі диплом иегері