“Менің қиялымдағы әлем” онлайн сурет конкурсының қорытындысы

Қызылорда облысының білім басқармасының «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен 2020 жылдың 10-24 сәуір аралығында жалпы білім беру ұйымдарының 1-10 сынып оқушылары арасында «Менің қиялымдағы әлем» тақырыбында қашықтықтан сурет конкурсы өткізілді. Конкурсқа барлығы 200-ге жуық өтініш келіп түсті. Әділ-қазылар алқасы жас ерекшеліктеріне қарай суреттерді сараптады. Үздік шыққан суреттерді облыстық білім басқармасының І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдары мен «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының «Алғыс хатына» лайықты деп таныды.
Ескерту: (Дипломдар мен «Алғыс хаттар» карантин уақыты біткеннен кейін білім бөлімдеріне жолданатын болады)

І дәрежелі диплом иелері:
-Сәбитқызы Адия- Қызылорда, Байтерек мектебі, 1 сынып
-Әлімбет Құлмұхаммед- Арал ауданы, №13 мектеп, 4 сынып
-Акбар Дильназ – Қызылорда, №144 мектеп, 5 сынып
-Өмірзақ Аягөз- Қызылорда, «Мұрагер»,  8 сынып
-Аманбек Асель – Қызылорда, №261 мектеп, 9 сынып
-Сапаралиева Ұлсыйла- Шиелі ауданы, №153 мектеп, 10 сынып

ІІ дәрежелі диплом иелері:
-Байжанова Айлин- Қызылорда, “Мұрагер”, 3 сынып
-Оспанова Жаншуақ- Шиелі ауданы, №153 мектеп, 3 сынып
-Мырзахан Алина-Қызылорда, «Мұрагер», 4 сынып
-Ғаниқызы Ақнұр-Қызылорда, №4 мектеп, 4 сынып
-Жалгасбай Анель-Қызылорда, №4 мектеп, 5 сынып
-Муфта Айым-Шиелі ауданы, №41 мектеп, 6 сынып
-Кудайбергенова Асем –Қармақшы ауданы, №273 мектеп, 8 сынып
-Талас Қызжібек- Жаңақорған ауданы, № 169 мектеп, 8 сынып
-Серік Бағжан- Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 8 сынып
-Серікбай Айша- Шиелі ауданы, №41 мектеп, 8 сынып
-Әлім Алтынай–Қармақшы ауданы, №269,  сынып
-Нұрланқызы Табиғат- Шиелі ауданы, №153 мектеп, 9 сынып
-Маханова Меруерт- Сырдария ауданы, №210 мектеп, 10 сынып
-Дарушова Ұлбала- Шиелі ауданы, №41 мектеп, 10 сынып

ІІІ дәрежелі диплом иелері:
-Рүстем Еламан- Жалағаш ауданы, №116 мектеп, 1 сынып
-Жамантаева Алина- Қармақшы ауданы, №26 мектеп,  1 сынып
-Камаладин Жанкерей-Қызылорда, №12 мектеп, 1 сынып
-Бәкір Ерасыл- Қармақшы ауданы, №26 мектеп, 1 сынып
-Руслан Лаура-Қызылорда, Байтерек мектебі, 2 сынып
-Камаладин Ердаулет- Қызылорда, “Мұрагер” мектебі, 3 сынып
-Алдаберген Нұрсаида- Қызылорда, №101 мектебі, 3 сынып
-Еділ Жанел- Қызылорда, “Мұрагер” мектебі, 3 сынып
-Жанболатұлы Ерсұлтан – Сырдария ауданы, №37 мектеп, 3 сынып
-Избаскан Аян- Шиелі ауданы, №153 мектеп, 4 сынып
-Базарбай Анель- Қызылорда, №261 мектебі, 4 сынып
-Муратов Дамир- Қармақшы ауданы, №275 мектеп, 5 сынып
-На Максим- Қызылорда, №9 мектеп, 5 сынып
-Шынтаев Рамазан- Қармақшы ауданы, №275 мектеп, 6 сынып
-Жамалбек Назерке- Қармақшы ауданы, №269 мектеп, 6 сынып
-Қабылбек Аружан- Жалағаш ауданы, №33 мектеп, 6 сынып
-Ғанибек Мария- Қызылорда, №4 ОДМИ, 7 сынып
-Бекболат Гүлнұр- Жалағаш ауданы, №38 мектеп, 7 сынып
-Қиянбек Ақмарал- Шиелі ауданы, №41 мектеп, 8 сынып
-Нұржан Нұрдана- Қызылорда, №4 ОДМИ, 8 сынып
-Әлжан Жансая- Жалағаш ауданы, №124 мектеп, 9 сынып
-Сембекова Сабина- Шиелі ауданы, №41 мектеп, 9 сынып
-Сұлтанаева Ақбота- Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып
-Рахымбек Нұрбол- Жалағаш ауданы, №202 мектеп, 10 сынып

«Алғыс хат» иелері:
– Дастанұлы Диас- Арал ауданы, №13 мектеп, 1 сынып
-Дюсенова Айгерим- Қызылорда, “Мұрагер” мектебі, 2 сынып
-Икрам Думан- Сырдария ауданы, №37 мектеп, 3 сынып
– Ерболқызы Айша – 3 сынып оқушысы
– Боранбай Аяулым- Жалағаш ауданы, №188 мектеп, 4 сынып
– Сүйінбайқызы Мерей-Қармақшы ауданы, №26 мектеп, 4 сынып
– Ерғазықызы Мереке- Шиелі ауданы, №41 мектеп, 6 сынып
– Сәрсеналиева Ақбота- Қызылорда, “Мұрагер”, 6 сынып
– Амандық Ұлпан- Жалағаш ауданы, №203 мектеп, 6 сынып
– Ғабитқызы Фарида- Сырдария ауданы, №42 мектеп, 7 сынып
– Сәуімбай Бексұлтан- Жалағаш ауданы, №122 мектеп, 7 сынып
– Ермағанбет Дильназ- Қармақшы ауданы, №269 мектеп, 7 сынып
– Жарбол Гүлсая- Қызылорда, №4 ОДМИ, 7 сынып
– Қыпшақбай Жансая- Жалағаш ауданы, №117 мектеп, 8 сынып
– Қалдыбек Нұрсұлу- Қызылорда, №8 мектеп-интернат, 8 сынып

Translate/Перевести/Аудару