«Ұлт бірлігі-болашақ негізі» қашықтық эссе байқауының қорытындысы

2020 жылдың  20 сәуір-5 мамыр аралығында «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен 5-9 сынып оқушылары арасында «Ұлт бірлігі-болашақ негізі» тақырыбындағы қашықтықтан өткізілген облыстық эсселер байқауының жеңімпаздары анықталды.

Байқау нәтижесінде 113 оқушы қатысып 68 оқушы білім басқармасының І,ІІ,ІІІ дәрежелі дипломдарымен  ( І орын-4, ІІ орын-30, ІІІ орын-34, Алғыс хат-7) марапатталды.

І дәрежелі диплом иегерлері:

Айтмұханбет Нұрасыл- Шиелі ауданы, №219 мектеп, 5 сынып

Ауесханов Бексұлтан- Қармақшы ауданы, №274 мектеп, 7 сынып

Бегалы Әсел- Қазалы ауданы, №216 мектеп, 7 сынып

Шамен Диас- Шиелі ауданы, №47 мектеп, 9 сынып

 

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:

Кәрібозқызы Жасмин- Қармақшы ауданы, №185 мектеп, 5 сынып

Шегебай Жаннұр- Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 6 сынып

Сисенбай Кәусар- Жалағаш ауданы, №188 мектеп, 5 сынып

Орынбекқызы Ханшайым – Сырдария ауданы, №130 мектеп, 6 сынып

Ованесов Роман- Шиелі ауданы, №270 мектеп, 6 сынып

Кан Полина- Қызылорда, №233 мектеп, 6 сынып

Қуанғанова Еркеназ- Арал ауданы, №62 мектеп, 6 сынып

Аңшаева Ақнұр-Сырдария ауданы №36 мектеп, 7 сынып

Шакрат Мерей- Арал ауданы, №14 мектеп, 7 сынып

Тынысбекова  Нұрай- Қармақшы ауданы, №27 мектеп, 7 сынып

Мухрадинова Зарина -Қармақшы ауданы,№85 мектеп, 7 сынып

Мырзашқызы Гаухар- Қармақшы ауданы, №183 мектеп, 8 сынып

Жақып Інжу- Сырдария ауданы, №36 мектеп,8 сынып         

Амангельдиева Аяжан- Шиелі ауданы, №45 мектеп, 7 сынып

Әлібаева Жания- Шиелі ауданы, №47 мектеп, 8 сынып

Есенгелді Қарақат- Қызылорда, №12 ІТ- мектеп-лицей, 8 сынып

Манат Бексұлтан- Қызылорда, №235 мектеп, 7 сынып

Мейрамбек Жанерке- Қызылорда, №138 мектеп, 7 сынып

Аманкелді Аружан -Арал ауданы, №2 ОДМИ, 7 сынып

Ержанқызы Ақниет- Қызылорда, №10 БИЛ, 7 сынып

Әли Жарқынай- Арал ауданы, №82 мектеп, 9 сынып

Исламова Шұғыла – Арал ауданы, №62 мектеп, 9 сынып

Мұртаза Замира- Қазалы ауданы, №226 мектеп, 9 сынып

Жаудетова Аяулы- Қармақшы ауданы, №183 мектеп, 9 сынып

Ерханқызы Динара -Қармақшы ауданы, №26 мектеп, 9 сынып

Саченко Камила- Қызылорда, №235 мектеп, 9 сынып

Жақсылық Ақжан -Жалағаш ауданы, №188 мектеп, 9 сынып

 Сексенбай Жасмин- Жалағаш ауданы, №38 мектеп, 9 сынып

Аннасова Әлия- Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

Күнтөреева Еңлік-Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

 

ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:

Сабырбаева Жұлдыз- Арал ауданы, №220 мектеп, 6 сынып

Бугенбаева Лаурита- Қармақшы ауданы, №269 мектеп, 6 сынып

Бажирова Алина- Қармақшы ауданы, №273 мектеп, 6 сынып

Ауезбекқызы Нурай- Шиелі ауданы, №48 мектеп, 6 сынып

Ералы Балжан- Шиелі ауданы, №41 мектеп, 6 сынып

Жақсылықова Венара- Шиелі ауданы, №244 мектеп, 6 сынып

Амангелді Торғын- Қызылорда, №15 мектеп-лицей, 5 сынып

Әуезханқызы Арайлым- Қызылорда, №15 мектеп-лицей, 5 сынып

Оңталап Еңлік-Қызылорда, №3 ІТ мектеп, 6 сынып

Бақытова Гулжайна- Қармақшы ауданы, №26 мектеп, 7 сынып

Әбен Жауқазын- Қармақшы ауданы, №27 мектеп, 8 сынып

Отарбаев Айтқали- Қармақшы ауданы, №185 мектеп, 8 сынып

Бахрадин Ұлпан- Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 8 сынып

Опабекова Ақтілек- Қармақшы ауданы, №250 мектеп,8 сынып

Тушкеева Динара- Қармақшы ауданы, №183 мектеп, 8 сынып

Тобылғиева Алтынай- Қармақшы ауданы, №99 мектеп, 8 сынып

Өтепберген Алтынай- Қазалы ауданы, №226 мектеп, 7 сынып

 Жеткерген Ғания-Қазалы ауданы, №226 мектеп, 7 сынып

Сайлан Зухра- Жалағаш ауданы, №124 мектеп, 7 сынып

Төлепберген Нұрайша- Сырдария ауданы, №36 мектеп, 7 сынып

Шайзада Нұрмұхамед -Қызылорда, №15 мектеп, 8 сынып

Сахи Нұрайым- Қызылорда, №4 ОДМИ, 8 сынып

Манатова Аружан- Мұрагер, 8 сынып

Қобланова Зауре- Арал ауданы, №66 мектеп, 9 сынып

Ұзақбергенова Ақбота- Қазалы ауданы, №226 мектеп,9 сынып

Апбазова Ақбаян- Қармақшы ауданы, №272 мектеп, 9 сынып

Серікбекқызы Зульфира- Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 9 сынып

Жадыгерова Аружан- Қармақшы ауданы, №274 мектеп, 9 сынып

Рахымова Наргиз- Қармақшы ауданы, №26 мектеп, 9 сынып

Әбілқасым Ақбота- Жалағаш ауданы, №38 мектеп, 9 сыныа

 Кан Максим- Сырдария ауданы, №36 мектеп, 9 сынып

Сейтжапбар Аяулым- Шиелі ауданы, №153 мектеп, 9 сынып

Сейткамалова Жаннұр- Шиелі ауданы, №84 мектеп, 9 сынып

 Рабекова Аида- Шиелі ауданы, №201мектеп, 9 сынып

Алғыс хат иегерлері:

Бекарысова Маржан- Қармақшы ауданы, №277 мектеп, 6 сынып

Рахманова Аянат- Шиелі ауданы, №270 мектеп, 6 сынып

Карбоз Ермұрат –Қызылорда, Мұрагер, 5 сынып

Орынбасарова Жанар- Арал ауданы, №82 мектеп, 7 сынып

Бимұратова Гүлсезім -Арал ауданы, №83 мектеп 7 сынып

Егизбаева Жансая- Қармақшы ауданы, №273 мектеп, 7 сынып

Тахир Сымбат- Шиелі ауданы, №270 мектеп, 8 сынып

 

 

Translate/Перевести/Аудару