«Ұлы өнертапқыштыққа алғашқы қадам» инновациялық идеялардың республикалық байқауының облыстық кезеңінің қорытындысы

2020 жылдың 16 қазан күні «Ұлы өнертапқыштыққа алғашқы қадам» инновациялық идеялардың республикалық байқауының облыстық кезеңі қашықтан өткізілді.
Байқаудың мақсаты: білім алушыларға ғылым мен техниканың әр түрлі облысындағы, өнертапқыштық, зерттеу жұмыстарына тарту, талантты балаларға қолдау көрсету, тұлғаның шығармашылық құзыреттілігінде бәсекелестік артықшылықтарын қалыптастыру.

Автокөліктің қолданыстағы модельдерін әзірлеу саласындағы техникалық құрастыру номинациясы бойынша:
ІІІ дәрежелі диплом иегері:
Жүніс Нұрдәулет-Шиелі ауданы, №214 мектеп, 5 сынып;

Өндіріс саласындағы техникалық құрастыру номинациясы бойынша:
І дәрежелі диплом иегерлері:
Машрап Зере-Қызылорда қаласы, ІТіmaqOrda балалар технопаркі, 11 сынып;
ІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Раушанбек Бақдаулет-Жалағаш ауданы, №201 мектеп, 9 сынып;
ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Жалғасбай Елдос-Қазалы ауданы, Оқушылар үйі, 9 сынып;

Ауыл шаруашылық техникалар мен жабдықтар саласындағы техникалық құрастыру номинациясы бойынша:
І дәрежелі диплом иегерлері:
Нұрат Гүлжаз- Жалағаш ауданы, №201 мектеп, 8 сынып;
ІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Оңболсын Аян-Қазалы ауданы, Оқушылар үйі, 9 сынып;

Әскери техника саласындағы техникалық құрастыру номинациясы бойынша:
І дәрежелі диплом иегерлері:
Бисекенов Даниал-Қызылорда қаласы, ІТіmaqOrda балалар технопаркі;
ІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Жиенхожаев Рамазан-Жаңақорған ауданы, №51мектеп, 9 сынып;
ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Ахметжанов Бақберген-Жалағаш ауданы, №114 мектеп, 10 сынып;

Су көлік саласындағы техникалық құрастыру номинациясы бойынша:
І дәрежелі диплом иегерлері:
Ұзақбай Диас-Жалағаш ауданы, №246 мектеп, 10 сынып;
ІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Бақберген Нұрасыл-Қазалы ауданы, Оқушылар үйі, 8 сынып;

Құрылыс облысындағы жобалар номинациясы бойынша:
І дәрежелі диплом иегерлері:
Жеткербай батыр- Қазалы ауданы, №оқушылар үйі, 9 сынып;
ІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Мырзатай Нұрай-Арал ауданы, №83 мектеп, 8 сынып;
ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Секеров Жанарыс-Шиелі ауданы, №47 мектеп, 10 сынып;

Жылу энергетикасы, электр энергетикасы, баламалы энергетика саласындағы жобалар номинациясы бойынша:
І дәрежелі диплом иегерлері:
Сәдібеков Ербол-Қызылорда қаласы, ІТіmaqOrda балалар технопаркі, 9 сынып

Авиация саласындағы жобалар номинациясы бойынша:
І дәрежелі диплом иегерлері:
Қабылбай Нұркәрім-Қызылорда қаласы, ІТіmaqOrda балалар технопаркі;
ІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Әбдікәрімов Дулат-Сырдария ауданы, №42 мектеп, 8 сынып;
ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Кажмахан Данияр-Жалағаш ауданы, №246 мектеп, 9 сынып;

Космонавтика және аэрокосмос техникасы саласындағы жобалар
номинациясы бойынша:
І дәрежелі диплом иегерлері:
Утегенова Акгүл-Қармақшы ауданы, №273 мектеп, 11 сынып;
ІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Жалғасов Нұрбек-Арал ауданы, №83 мектеп, 8 сынып;
ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Әбдіразақов Зарина-Жалағаш ауданы, №246 мектеп, 9 сынып;

Translate/Перевести/Аудару