2020-2021 оқу жылындағы жаратылыстану-математика циклы пәндері бойынша Президенттік олимпиаданың аймақтық кезеңінің қорытындысы

Қызылорда облысының білім басқармасының «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен 2020 жылдың 18 қараша күні орталық базасында онлайн форматта ZOOM платформасы арқылы жаратылыстану-математика циклы пәндері бойынша Президенттік олимпиаданың І аймақтық кезеңі өткізілді.
Олимпиаданың негізгі максаты мен міндеттері:
1)Орта білім беру ұйымдарының оқушылары арасында математика, физика, химия, және биологиядан дарынды оқушыларды анықтау үшін кәсіптік бағдар мен болашақтағы интеллектуалдық дамуына қолайлы жағдай жасау.
2)Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді оқытуда оқушылардың қызығушылығын арттыру, теориялық білімдері мен дағдыларын тереңдету;
3)Тұлғаның өзін-өзі жетілдіруіне және дамытуына жағдай жасау.
Олимпиаданың аймақтық кезеңіне 60-тан аса оқушы қатысып, төмендегі оқушылар облыстық білім басқармасының I, II, III дәрежелі дипломдарымен, «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығы грамоталарына ие болды.

І дәрежелі диплом иегерлері:
Алдабергенқызы Шұғыла-Жалағаш ауданы, №123 мектеп
Қаршыға Айгерім-Жалағаш ауданы, №201мектеп

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Жетес Ақгүл-Арал ауданы, №14 мектеп
Кәдірбек Ақбөбек-Қазалы ауданы, №226 мектеп
Серік Әсем-Қазалы ауданы, №249 мектеп
Палмағамбет Шұғыла-Шиелі ауданы, №153 мектеп
Адилбек Нұрлыбек-Қызылорда, №4 ОДМИ
Оразбаев Диас-Қызылорда, №4 ОДМИ
Қазбек Шыңғыс-Қызылорда, №9 БИЛ
Мылтықбай Анель-Қызылорда, №3 мектеп
Абдулхай Заманай-Қызылорда, №4 ОДМИ

ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:
Сисенбаев Арсен-Шиелі ауданы, №47 мектеп
Телеуова Мақпал-Қызылорда, №4 ОДМИ
Кеңес Азамат-Қызылорда, №4 ОДМИ
Шайзатова Асылзат-Сырдария ауданы, №42 мектеп
Рысбай Саят-Қызылорда, №9 БИЛ
Хамзин Елнұр-Қызылорда, №9 БИЛ
Оразалы Сырым-Қызылорда, №9 БИЛ
Назарбаева Зарина-Қызылорда, №4 ОДМИ
Оразбайқызы Ақерке-Қызылорда, №4 ОДМИ
Ишамбек Әділхан-Қызылорда, №4 ОДМИ
Арыстанова Нұрай-Қызылорда, №4 ОДМИ
Мирамбек Елнар-Қызылорда, №9 БИЛ
Талғат Қазбек-Қызылорда, №9 БИЛ
Иниятова Қымбат-Арал ауданы, №14 мектеп
Есеналиева Надира-Қызылорда, №2 ОДМИ
Мантибаева Аяжан-Қызылорда, №3 мектеп
Қашқынбай Құлмырза-Қызылорда, №9 БИЛ
Сейтқали Әлішер-Қызылорда, №9 БИЛ
Төлебай Асхат-Қызылорда, №9 БИЛ
Орманбекова Аружан-Қызылорда, №10 БИЛ
Мұзаппарова Жарқын –Қармақшы ауданы, №250 мектеп
Жомартов Ұлықбек-Сырдария ауданы, №131 мектеп
Маден Азамат-Қызылорда, №9 БИЛ
Абубакирова Жәния-Қызылорда, №10 БИЛ
Сыражадин Саида-Қызылорда, №10 БИЛ
Анадилова Ясмин-Қызылорда, №10 БИЛ
Сайфулла Ербол-Сырдария ауданы, №129 мектеп
Абдикалик Дінмұхаммед-Қызылорда, №101 мектеп
Айтмаганбетова Дильназ-Қызылорда, №10 БИЛ
Шайхы Қарақат-Жалағаш ауданы, №202 мектеп
Асылханова Арайлым-Қармақшы ауданы, №80 мектеп
Әріпхан Ғайша-Қызылорда, №10 БИЛ

«Грамота» иегерлері:
Мұсахан Бахтияр-Жалағаш ауданы, №246 мектеп
Бекенова Айдана-Қызылорда ауданы, №10 БИЛ
Махмутханқызы Алтынай-Қызылорда, №10 БИЛ
Бауыржанқызы Самал-Қызылорда, №10 БИЛ
Ким Елена-Шиелі ауданы, №252 мектеп
Сембай Айжан-Арал ауданы, №220 мектеп
Мұстафа Нұрай-Қызылорда, №10 БИЛ
Ережеп Ұлдана-Қызылорда, №15 мектеп
Серік Алтынай-Қызылорда, №101 мектеп
Айдарбек Дана-Қызылорда, №15 мектеп
Темиргали Жанеля-Қызылорда, №5 мектеп
Нұрланұлы Дінмұхаммед-Шиелі ауданы, №127 мектеп

Translate/Перевести/Аудару