Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінің қорытындысы


Қызылорда облысының білім басқармасының «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен 2020 жылдың 2-6 желтоқсан күндері аралығында қашықтан ZOOM платформасында жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңі (жобаны қорғау) өткізілді.
Конкурстың мақсаты:
– оқушылардың ғылыми-зерттеу және оқу-танымдық қызметін ынталандыру;
– ең талантты және дарынды жас зерттеушiлердi iрiктеу және оларға қолдау көрсету;
– Қазақстан Республикасының зияткерлік әлеуетiн қалыптастыруға ықпал ету.
Облыстық кезеңге 370 жобамен 393 оқушы қатысты. Конкурстың облыстық кезеңінің қорытындысы бойынша төмендегі оқушылар жүлделі орындарға ие болды.

Физика секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Зинелов Ернұр – Қызылорда, №3 мектеп, 10 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Амангелді Нұрила – Қызылорда, «Мұрагер» мектебі, 10 сынып
-Бақытжан Еркеназ – Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып
-Оңдасын Бауыржан – Қызылорда, №264 мектеп, 11 сынып
-Сейдахмет Дамир – Қызылорда, №101 мектеп, 11 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Елеусізов Медет – Арал ауданы, №62 мектеп, 9 сынып
-Қожахметова Ұлданай – Қармақшы ауданы, №105 мектеп, 10 сынып
-Нәдірхан Дамир – Қызылорда, «Мұрагер» мектебі, 9 сынып
-Ниятова Анелья – Қазалы ауданы, №249 мектеп, 9 сынып
-Нурдильдаева Әмина – Қызылорда, «Мұрагер» мектебі, 9 сынып
-Садуақас Назира – Қызылорда, №189 мектеп, 10 сынып

Техника секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Мұзаппар Мадияр – Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Камалханова Жұлдыз – Қызылорда, №3 мектеп, 11 сынып
-Утегенова Акгул – Қармақшы ауданы, №273 мектеп, 11 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Әбенова Нұрай – Сырдария ауданы, №129 мектеп, 10 сынып
-Сайлығара Зере – Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып

Жер және ғарыш туралы ғылымдар секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Ақылбекқызы Еңлік – Қызылорда, №264 мектеп, 11 сынып

ІІ орын иегері:
-Серік Әмина – Қазалы ауданы, №249 мектеп, 11 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Қобыланбекова Диляра – Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып
-Нұржан Нұрдана – Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

Математика секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Бұзаубаев Сұлтанай – Арал ауданы, №262 мектеп, 10 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Бақытбек Гүлжан – Шиелі ауданы, №244 мектеп, 10 сынып
-Қалкөз Зарина – Жаңақорған ауданы, №110 мектеп, 10 сынып
-Қалменова Нұршапағат – Шиелі ауданы, №47 мектеп, 10 сынып
-Баймырзаева Диана– Шиелі ауданы, №47 мектеп, 10 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Ардақова Көркем – Қармақшы ауданы, №279 мектеп, 9 сынып
-Қуатбек Диляра – Қызылорда, №136 мектеп, 9 сынып
-Серікбай Сандуғаш – Қызылорда, №101 мектеп, 11 сынып

Қолданбалы математика секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Әбжәлиев Айбек – Қазалы ауданы, №225 мектеп, 11 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Кенесариева Эльмира – Қызылорда, №1 мектеп, 9 сынып
-Пәкуәдинова Нұрайым – Қармақшы ауданы, №111 мектеп, 10 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Амангелді Жұлдыз – Жаңақорған ауданы, №195 мектеп, 10 сынып
-Бегайдарова Ақжүніс – Қызылорда, №101 мектеп, 11 сынып

Экономика секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Төлегенова Арайлым – Қызылорда, №278 мектеп, 11 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Қайратова Айлель – Қызылорда, №9 мектеп, 11 сынып
-Қуанышқызы Айдарын – Қызылорда, №9 мектеп, 11 сынып

Информатика секциясы бойынша:
І орын иегерлері:
-Ибрагим Динара – Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 9 сынып
-Мэлс Нұрасыл – Қызылорда, №4 ОДМИ, 10 сынып
-Какпан Нұрлыхан – Қызылорда, №4 ОДМИ, 10 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Төлегенов Ахметжан – Қызылорда, №278 мектеп, 9 сынып
-Жоламанқызы Аружан – Жалағаш ауданы, №203 мектеп, 10 сынып
-Өскенбай Мағжан – Қызылорда, «Мұрагер», 11 сынып
-Елеусінов Мұрат – Қызылорда, №1 мектеп, 10 сынып
-Қабылбай Нуркарим – Қызылорда, №1 мектеп, 10 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Амалбек Қарақат – Жаңақорған ауданы, №195 мектеп, 9 сынып
-Амангелдиева Жанель – Сырдария ауданы, №37 мектеп, 9 сынып
-Кеңесова Дильназ – Сырдария ауданы, №174 мектеп, 9 сынып
-Қартаңбай Жұмажан – Қызылорда, №10 мектеп, 9 сынып
-Әбіш Дильназ – Қызылорда, №278 мектеп, 10 сынып
-Зкрияева Алина – Қызылорда, №23 мектеп, 10 сынып
-Мерутко Алина – Қызылорда, №9 мектеп, 10 сынып
-Елтаев Ернұр – Қызылорда, №136 мектеп, 11 сынып
-Жарылқасын Гүлнұр – Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып
-Өскелең Ақжан – Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

Химия секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Жұбатқан Нұржайна – Сырдария ауданы, №42 мектеп, 9 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Абилмазин Арайлым – Қызылорда, №278 мектеп, 10 сынып
-Базарбай Рахымжан – Қызылорда, №23 мектеп, 10 сынып
-Сатершинов Бекзат – Жаңақорған ауданы, №110 мектеп, 10 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Қуаныш Фатима – Қызылорда, №278 мектеп, 9 сынып
-Сәдуақас Олжас – Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 9 сынып
-Сейілхан Саида – Қызылорда, №264 мектеп, 10 сынып

Биология секциясы бойынша:
І орын иегерлері:
-Рахметов Хамза – Қызылорда, «Мұрагер», 10 сынып
-Жұмабек Аяжан – Жаңақорған ауданы, №110 мектеп, 10 сынып
-Нұрлах Аида – Жаңақорған ауданы, №110 мектеп, 10 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Туменбаева Гульзат – Қармақшы ауданы, №277 мектеп, 9 сынып
-Абсами Мерей – Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып
-Елшібекова Ұлжан – Қызылорда, №3 мектеп, 11 сынып
-Мәуен Ләззат – Қызылорда, №261 мектеп, 11 сынып
-Утепова Нұрайым – Қызылорда, №4 ОДМИ, 10 сынып
-Умирзак Еркеназ – Қызылорда, №4 ОДМИ, 10 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Әбілқасым Айсана – Қызылорда, №173 мектеп, 9 сынып
-Әкпар Айару – Қызылорда, №5 мектеп, 9 сынып
-Бакбергенова Аяжан – Қармақшы ауданы, №269 мектеп, 9 сынып
-Жайшылық Назерке – Қармақшы ауданы, №80 мектеп, 9 сынып
-Мнаж Эльдар – Жалағаш ауданы, №246 мектеп, 11 сынып
-Әлиасқар Назерке – Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 9 сынып
-Ерназарова Айдана – Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 9 сынып

Қоршаған ортаны қорғау секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Аймұратқызы Құралай – Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 11 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Әбдрахман Аружан – Қызылорда, №5 мектеп, 10 сынып
-Әбибулла Айымжан – Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Мұханбетқали Жұлдызай – Қызылорда, №172 мектеп, 10 сынып
-Ниязбаева Томирис – Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып
-Қайыржанқызы Інжу – Сырдария ауданы, №35 мектеп, 11 сынып
-Әлімжан Нұрайым – Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып
-Нұритдин Ботагөз – Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып
-Алпысбаева Жанель – Қызылорда, №267 мектеп, 10 сынып

Тіл білім (қазақ), әдебиет (қазақ) секциясы бойынша:
І орын иегерлері:
-Мырзағали Толғанай – Қызылорда, №1 мектеп, 11 сынып
-Әбілдә Еркежан – Қызылорда, №187 мектеп, 11 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Ерханқызы Динара – Қармақшы ауданы, №26 мектеп, 10 сынып
-Байқоңыр Диляра – Қызылорда, «Мұрагер», 11 сынып
-Хайрулла Динара – Қазалы ауданы, №103 мектеп, 11 сынып
-Жанатаева Жадыра – Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып
-Марат Анель – Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып
-Сахи Нұрайым– Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Болат Ансаль – Қызылорда, №9 мектеп, 10 сынып
-Сатыбалды Аружан – Сырдария ауданы, №147 мектеп, 10 сынып
-Серікова Жанель – Қызылорда, №179 мектеп, 10 сынып
-Мүсілім Ақжүніс – Қызылорда, №264 мектеп, 11 сынып
-Айтбай Мадина – Қызылорда, №222 мектеп, 9 сынып
-Бостан Диана – Қызылорда, №173 мектеп, 9 сынып
-Жексенбаева Аружан – Қармақшы ауданы, №269 мектеп, 9 сынып
-Абсултанова Акбота – Қармақшы, №275 мектеп, 11 сынып
-Ертай Аружан – Қызылорда, №211 мектеп, 11 сынып
-Жанжігітова Арайлым – Қызылорда, №278 мектеп, 11 сынып
-Келіс Карина – Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып
-Қармаханова Маржан – Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

Тіл білім (орыс), әдебиет (орыс) секциясы бойынша:
І орын иегерлері:
-Еңсепбайқызы Назерке – Арал ауданы, №14 мектеп, 9 сынып
-Даниял Адель – Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып
-Аманбай Нұрай– Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

ІІ орын иегері:
-Ерубаева Нұрай – Қызылорда, №217 мектеп, 10 сынып

ІІІ орын иегері:
-Өмірбекқызы Камила – Қызылорда, №3 мектеп, 11 сынып

Тіл білім (ағылшын), әдебиет (ағылшын) секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Съезд Балнура – Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 11 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Аманкелдина Қымбат – Қызылорда, «Мұрагер», 10 сынып
-Жансұлтанқызы Аружан – Қызылорда, №173 мектеп, 11 сынып
-Избембет Ақылбек – Қызылорда, №187 мектеп, 11 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Аманбек Аружан – Қызылорда, «Мұрагер», 9 сынып
-Қасымхан Сымбат – Қызылорда, №15 мектеп, 9 сынып
-Қуандық Жансая – Қызылорда, №171 мектеп, 9 сынып
-Қайырбекова Салтанат – Қызылорда, №39 мектеп, 11 сынып
-Сәулебаева Алима – Қызылорд, №264 мектеп, 11 сынып

Өлкетану секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Мырзағалиева Дамира – Қармақшы ауданы, №199 мектеп, 10 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Әлтаев Рамазан – Қармақшы ауданы, №26 мектеп, 10 сынып
-Жарас Перизат – Қызылорда, №278 мектеп, 10 сынып
-Өмірсеріков Нұрдәулет – Қармақшы ауданы, №109 мектеп, 11 сынып
-Бурибай Думан – Қызылорда, «Мұрагер», 11 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Төлеубай Дина – Қармақшы ауданы, №199 мектеп, 9 сынып
-Әбіш Қарлығаш – Қызылорда, «Мұрагер», 11 сынып

Тарих секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Нағыметуллаева Мерей – Арал ауданы, №83 мектеп, 9 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Бақытқызы Айбаршын – Қызылорда, №43 мектеп, 11 сынып
-Тұрғанбаева Арайлым – Қармақшы ауданы, №80 мектеп, 11 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Гейдаров Халид – Қызылорда, №5 мектеп, 9 сынып
-Дабашова Зибажан – Қызылорда, №11 мектеп, 9 сынып
-Кенес Ақерке – Қызылорда, «Мұрагер», 10 сынып
-Қосан Ақтолқын – Қызылорда, №5 мектеп, 10 сынып

Этномәдениеттану секциясы бойынша:
І орын иегері:
-Қарымсақова Шұғыла – Қармақшы ауданы, №79 мектеп, 9 сынып

ІІ орын иегерлері:
-Нұрқашова Жазира – Қазалы ауданы, №88 мектеп, 10 сынып
-Алыбекова Альбина –Қызылорда, №9 мектеп, 11 сынып
-Сегізбаев Елжан – Қызылорда, №9 мектеп, 11 сынып

ІІІ орын иегерлері:
-Жакебаева Айым – Сырдария ауданы, №35 мектеп, 9 сынып
-Жеңіс Нұрайым – Арал ауданы, №262 мектеп, 9 сынып
-Алпысбай Дильназ – Қызылорда, №39 мектеп, 10 сынып
-Омарова Алтынай – Қызылорда, №39 мектеп, 10 сынып

Translate/Перевести/Аудару