2021-2022 оқу жылындағы жаратылыстану-математика циклы пәндері бойынша Президенттік олимпиаданың аймақтық кезеңі

Қызылорда облысының білім басқармасының «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының ұйымдастыруымен а.ж.  30 қыркүйек күні  жалпы білім беру ұйымдарының 11 сынып оқушылары арасында жаратылыстану-математика циклы пәндері бойынша Президенттік олимпиаданың І аймақтық кезеңі өткізілді. Олимпиада «Болашақ»  университеті ғимаратының базасында ұйымдастырылды. Олимпиаданың өту барысы ашықтық қағидасын сақтау мақсатында тікелей эфир арқылы YouTube https://www.youtube.com/watch?v=QigkjrLzGv желісінен қадағаланып, жарияланды.

Олимпиаданың аймақтық кезеңіне 81 оқушы қатысып, 31 оқушы (І орын-2, ІІ орын-18, ІІІ орын-11) Қызылорда облысының білім басқармасының I, II, III дәрежелі дипломдарына ие болды.

 

І дәрежелі диплом иегерлері:

Бергенбекұлы Нұрдаулет – Қызылорда, №4 ОДМИ

Нұржанұлы Әли – Қызылорда, №4 ОДМИ

 

ІІ дәрежелі диплом иегерлері:

Тәнібаева Аружан – Жалағаш ауданы, №123 мектеп

Сегізбай Балауса – Қызылорда, № 189 мектеп

Балтабек Мирас – Қызылорда, № 9 БИЛ

Дүйсенбек Ернұр – Қызылорда, № 4 ОДМИ

Телжан Елдос – Қызылорда, № 4 ОДМИ

Сағатбекова Амина – Қызылорда, Абай мектебі

Какпан Нұрлыхан – Қызылорда, № 4 ОДМИ

Бисембаева Нұрханым – Қызылорда, № 10 БИЛ

Бекназар Асылай – Сырдария ауданы, № 129 мектеп

Аманулла Нурулла – Қызылорда, № 4 ОДМИ

Балдаков Мерей – Қызылорда, №9 БИЛ

Ұзақберген Ақбота – Қазалы ауданы, № 226 мектеп

Мүталапов Икрам – Қызылорда, № 143 мектеп

Таждинов Нуримухаммед – Жаңақорған ауданы, № 110 мектеп

Әбдуәзиз Жания – Қызылорда, №10 БИЛ

Қыздарбекова Ақбота – Арал ауданы, № 83 мектеп

Омирзак Айгүл – Қызылорда, № 10 БИЛ

Әлтаева Жансая – Сырдария, № 36 мектеп

 

ІІІ дәрежелі диплом иегерлері:

Кенжебай Аяулым – Қазалы ауданы, №90 мектеп

Ахметхан Ақжарқын – Шиелі ауданы, №46 мектеп

Бейбітшілік Сымбат – Қызылорда, № 3 мектеп

Аннасова Алия – Қызылорда, №10 БИЛ

Утепова Нұрайым – Қызылорда, № 4 ОДМИ

Болатова Қарақат – Қызылорда, № 10 БИЛ

Әмитова Назерке – Арал ауданы, № 260 мектеп

Алимбет Айсұлу – Қармақшы ауданы, № 269 мектеп

Зкрияева Алина – Қызылорда, № 23 мектеп

Нұртлеуова Салтанат – Қызылорда, №257 мектеп

Бекмурза Еркемай – Қызылорда, №4 ОДМИ

Барлық жүлделі орын алған оқушылардың жеңістерімен құттықтаймыз!

Translate/Перевести/Аудару