Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңінің анықтамасы

Жалпы білім беретін пәндер бойынша республикалық ғылыми жобалар конкурсының облыстық кезеңі (жобаны қорғау) өз мәресіне жетті.Облыстық кезеңге 403 жобамен 439 оқушы қатысып  нәтижесінде 160 жобамен 175  оқушы Қызылорда облысының білім басқармасының І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдарымен және  64 оқушы «Дарын» облыстық қосымша білім беру орталығының «Алғыс хатымен» марапатталды. Бүгінгі ғылыми жоба-оқушыларымыздың білім деңгейін анықтап қана қоймай, алдағы ең жауапты, әрі ең күрделі, екінші тестілеу кезіңінде  облысымыздың атын асқақтатып, жаңа белестерге көтеріп, жыл бойы жасаған еңбектеріңіздің жұлдыздары жанатын күн.

Алдағы күндеріңізге сәттілік тілейміз! Ғылым жолындағы ізденістеріңіз бәсеңдемесін!

 

Физика секциясы бойынша:

І орын иегерлері:

Шекен Нұрай – Қызылорда, №15 мектеп, 11 сынып

Ермекбай Құрмет- Арал, №260 мектеп 11 сынып

Ертайұлы Жәнібек- Арал, №260 мектеп 10 сынып

ІІ орын иегерлері:

Әлжан Сәмет-Арал, №2 ОДМИ, 9 сынып

Бауыржан Бейбінұр-Қызылорда, Абай мектебі, 9 сынып

Нурдильдаева Әмина- Қызылорда, Абай мектебі, 10 сынып

Омарқызы Мерей-Қызылорда, №3 мектеп, 10 сынып

Төртқара Назерке-Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып

ІІІ орын иегерлері:

Алпамыс Мөлдір-Қызылорда, №10 БИЛ, 11сынып

Орынбасар Гүлімжан- Қызылорда, №10 БИЛ, 11сынып

Бағдатова Жазира-Қармақшы, №27 мектеп, 11 сынып

Адамхан Ұлдана-Сырдария, №42 мектеп, 9 сынып

Ахметбекова Самира-Сырдария, №135 мектеп, 11 сынып

Сақтаған Құттымбет-Қызылорда, №11 мектеп, 9 сынып

Зинелов Ернұр-Қызылорда, №3 мектеп, 11 сынып

«Алғыс хат» иегерлері

Есенгелді Жібек-Қызылорда, №10 БИЛ, 10 сынып

Чапайұлы Дінмұхаммед-Қызылорда, №9 БИЛ, 10 сынып

Алдаберген Гүлбану-Қызылорда, №101 мектеп, 9 сынып

Бауыржан Алина-Қызылорда, №23 мектеп, 11 сынып

Пейшенбек Гаухар-Қызылорда, Абай мектебі, 10 сынып

Сайлаубек Аружан-Қызылорда, №1 мектеп, 10 сынып

 

Техника секциясы бойынша:

І орын иегері:

Ермаханова Мариям-Қармақшы, №269 мектеп, 10 сынып

ІІ орын иегерлері:

Дарбаева Нурия-Қармақшы, №279 мектеп, 11 сынып

Нұрат Гүлжаз-Жалағаш, №201 мектеп, 10 сынып

ІІІ орын иегерлері:

Бейбіт Рахымжан-Қазалы, №103 мектеп, 10 сынып

Ануар Жансая-Қызылорда, №282 мектеп, 9 сынып

Отарбаев Дәулетхан-Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып

«Алғыс хат» иегерлері

Серікбекова Ақерке-Қызылорда, №4 ОДМИ, 11 сынып

Төлеміс Ербол-Қызылорда, №264 мектеп, 11 сынып

 

Жер және ғарыш туралы ғылымдар секциясы бойынша:

І орын иегері:

Болат Дильназ – Қызылорда, 10 БИЛ, 10 сынып

ІІІ орын иегерлері:

Жуматаева Амина, Қызылорда, 10 БИЛ, 9 сынып

Ержанқызы Ақниет, Қызылорда, 10 БИЛ, 9 сынып

Дүйсенбек Мағжан-Қызылорда, №264 мектеп, 11 сынып

 

Математика секциясы бойынша:
І орын иегері:
– Бергенбекұлы Нұрдәулет-Қызылорда, №4 ОДМИ, 11 сынып
ІІ орын иегерлері:
– Нұрмаш Айбар-Қызылорда, №15 мектеп, 9 сынып
– Шанжархан Назерке-Сырдария, №139 мектеп, 10 сынып
– Бақтияр Айдана-Қызылорда, №5 мектеп, 10 сынып
– Бексат Бейбісара-Қызылорда, Абай мектебі, 10 сынып
– Нұрхан Аружан-Қызылорда, №173 мектеп, 10 сынып
– Жаппар Ақтоты-Қызылорда, №101 мектеп, 11 сынып
ІІІ орын иегерлері:
– Ғалымқызы Айсана-Арал ауданы, №2 ОДМИ, 11 сынып
– Досбол Нұржан-Қызылорда, №101 мектеп, 9 сынып
– Мұрат Бекзат-Қызылорда, №136 мектеп, 10 сынып
– Нағашыбаева Айзере-Қызылорда, №11 мектеп, 9 сынып
– Орданбай Нұрай-Қызылорда, №278 мектеп, 11 сынып
– Тобаш Ердәлет-Қызылорда, №101 мектеп, 9 сынып
– Шамшатдинов Бекарыс-Қызылорда, №187 мектеп, 10 сынып

«Алғыс хат» иегерлері
– Нағашыбай Ақылбай-Қазалы, №93 мектеп, 11 сынып
– Қалкөз Зарина-Жаңақорған, №110 мектеп, 11 сынып
– Насыр Сымбат-Жаңақорған, №195 мектеп, 10 сынып
– Дәуренов Нұрасыл-Қызылорда, №3 мектеп, 10 сынып

Қолданбалы математика секциясы бойынша:

І орын иегері:
– Әмзеқызы Гүлжанат-Қармақшы, №106 мектеп, 11 сынып
ІІ орын иегері:
– Нұртай Айым-Қызылорда, №264 мектеп, 11 сынып
ІІІ орын иегерлері:
– Тарғын Аида-Қазалы, №249 мектеп, 10 сынып
– Молхан Дінахметхан-Қызылорда, №10 мектеп, 9 сынып

 

Экономика секциясы бойынша:

І орын иегері:

Сейітжаппар Бақберген-Қызылорда, №278 мектеп, 11 сынып

ІІ орын иегері:

Қазақбай Мархабат-Қармақшы, №250 мектеп, 11 сынып

ІІІ орын иегері:

Амирғали Айсағали-Қызылорда, №39 мектеп, 11 сынып

 

Информатика секциясы бойынша:

І орын иегері:

Бахтияров Диас-Қызылорда, №12 мектеп, 9 сынып

ІІ орын иегерлері:

Жолдыбаева Айша-Қызылорда, №10 БИЛ, 10 сынып

Өскелең Ағжан- Қызылорда, №10 БИЛ, 10 сынып

Сейтсұлтан Айша-Қызылорда, №212 мектеп, 10 сынып

ІІІ орын иегерлері:

Арыстанғали Бекжан-Қазалы, №249 мектеп, 10 сынып

Қонысбаева Назерке-Қармақшы, №277 мектеп, 10 сынып

Мүсілім Нұртілеу-Қызылорда, №4 ОДМИ, 10 сынып

Әбдіқалық Алижан-Қызылорда, №12 мектеп, 9 сынып

Музаппар Мадияр-Қызылорда, №101 мектеп, 11 сынып

«Алғыс хат» иегерлері

Мусаева Жасмин-Қармақшы, №279 мектеп, 9 сынып

Әбдімажитова Жұлдыз- Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

Жалғас Амина- Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

Амагелді Ақнұр-Қызылорда, №278 мектеп, 9 сынып

Әлдебаев Бексұлтан-Қызылорда, Абай мектебі, 11 сынып

Манарбек Тамирис-Қызылорда, №278 мектеп, 9 сынып

 

Химия секциясы бойынша:

І орын иегерлері:

Төлен Ақтілек-Қармақшы,№105 мектеп, 9 сынып

Құндыбекова Айша- Қармақшы,№105 мектеп, 9 сынып

Жұбатқан Нұржайн-Сырдария, №42 мектеп, 10 сынып

 

ІІ орын иегерлері:

Қали Қарақат-Сырдария, №139 мектеп, 11 сынып

Қалмұрат Диана-Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

Арыстан Нәби- Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

Алтынсары Ыбырай-Қызылорда, №136 мектеп, 10 сынып

Жалғас Аяулым-Қызылорда, №11 мектеп, 10 сынып

Кали Жанна-Қызылорда, №5 мектеп, 10 сынып

Қайырбек Әсел-Қызылорда, №15 мектеп, 9 сынып

Муса Нұрай-Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып

Найман Дильназ-Қызылорда, №10 мектеп, 9 сынып

 

ІІІ орын иегерлері:

Алпамысова Айдана-Арал, №64 мектеп, 10 сынып

Жаухар Сүйрік-Қармақшы,№ 109 мектеп, 10 сынып

Сайфулла Гүлнұр-Жалағаш, №201 мектеп, 10 сынып

Қайратқызы Алтынай- Жалағаш, №201 мектеп, 10 сынып

Төлегенов Диас-Жаңақорған, №110 мектеп, 10 сынып

Бейбітшілік Сымбат-Қызылорда, №3 мектеп, 11 сынып

Досымбай Арайлым-Қызылорда, №144 мектеп, 10 сынып

Окасова Махаббат-Қызылорда, №257 мектеп, 9 сынып

Қалкөз Дильназ-Жаңақорған, №110 мектеп, 11 сынып

 

«Алғыс хат» иегерлері

Төреханова Нела-Шиелі, №244 мектеп, 9 сынып

Амакелді Ақниет-Шиелі, №252 мектеп, 11 сынып

Әбдумүтәліп Әмина-Жаңақорған, №195 мектеп, 9 сынып

Баймаханова Жаннұр-Қызылорда, Абай мектебі, 11 сынып

Жарқынбек Гаухар-Қызылорда қаласы, №11 мектеп, 11 сынып

Сағат Ұлпан-Қызылорда, №101 мектеп, 11 сынып

Сахитжанова Жаннұр-Қызылорда, №282 мектеп, 9 сынып

Мұхамедияр Ұлжамал- Қызылорда, №282 мектеп, 9 сынып

 

Биология секциясы бойынша:

І орын иегері:

Шархан Малика-Қызылорда, №101 мектеп, 10 сынып

 

ІІ орын иегерлері:

Өтеміс Асылжан-Арал ауданы, №260 мектеп, 9 сынып

Абдрахман Лаура-Қызылорда, №101 мектеп, 9 сынып

Қуандық Бағым-Қызылорда, №278 мектеп, 9 сынып

Қаппар Елшат-Қызылорда, №143 мектеп, 10 сынып

Қуанышбайұлы Саят-Қызылорда, №211 мектеп, 11 сынып

Мейрамбек Ернұр-Қызылорда, №5 мектеп, 10 сынып

Омарбай Нұрай-Қызылорда, №3 мектеп, 9 сынып

Фенделья Янина-Қызылорда, №198 мектеп, 9 сынып

 

ІІІ орын иегерлері:

Бақытұлы Досымжан-Қазалы ауданы, №225 мектеп, 9 сынып

Бекнұрқызы Дильназ-Қармақшы ауданы, №185 мектеп, 9 сынып

Абдрашит Аяулым-Жаңақорған, №110 мектеп, 11 сынып

Аманкелді Ғазиза-Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

Дәуренбекқызы Жібек-Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

Алмат Арайлым-Қызылорда, №271 мектеп, 9 сынып

Дайырбек Мадина-Қызылорда, №264 мектеп, 9 сынып

Қуаныш Айша-Қызылорда, №15 мектеп, 9 сынып

Тынымбай Дидар-Қызылорда, №101 мектеп, 11 сынып

 

«Алғыс хат» иегерлері:

Бақытжанова Аружан –Арал,№13 мектеп,11 сынып

Жетписбаева Ұлжан – Қызылорда,№218 мектеп,9 сынып

Инабатова Ботакөз – Қызылорда, №187 мектеп,9 сынып

Қыпшақбай Нұрай-Қызылорда, №186 мектеп, 10 сынып

Менляак Даниял-Қызылорда, №101 мектеп, 9 сынып

 

 

Қоршаған ортаны қорғау секциясы бойынша:

І орын иегері:

Мұсахмет Жайна-Жаңақорған, №110 мектеп, 9 сынып

 

ІІ орын иегерлері:

Каржаубаев Ерсултан- Қызылорда, №9 БИЛ, 10 сынып

Асанова Алина- Жаңақорған, №110 мектеп, 11 сынып

 

ІІІ орын иегерлері:

Садықбек Санжар-Қызылорда, №101 мектеп, 9 сынып

Сапила Мадина- Жаңақорған, №110 мектеп, 10 сынып

Култаева Асия-Қызылорда, №3 мектеп, 11 сынып

 

«Алғыс хат» иегерлері

Қарымбай Асел- Жаңақорған, №110 мектеп, 9 сынып

Лепес Ақерке-Қазалы, №225 мектеп, 10 сынып

 

Құқық негіздері секциясы бойынша:

ІІІ орын иегері:

Нуритин Ботакөз-Қызылорда, №4 ОДМИ, 10 сынып

 

Тіл білім (қазақ), әдебиет (қазақ) секциясы бойынша:

І орын иегерлері:

Нағашыбай Ұлжан-Қызылорда, №197 мектеп, 11 сынып

Махамбетжанов Ернұр-Қызылорда, Абай мектебі, 11 сынып

 

ІІ орын иегерлері:

Әбдіғапбар Сабина-Қызылорда, №138 мектеп, 9 сынып

Әмірхан Айғаным-Қызылорда, №15 мектеп, 9 сынып

Сейтжан Рамазан-Қызылорда, №101 мектеп, 11 сынып

Мейрамбекқызы Ұлдана-Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

Бәкен Нұрдаулет-Қызылорда, №15 мектеп, 10 сынып

Жеңіс Малика-қызылорда, №5 мектеп, 10 сынып

 

ІІІ орын иегерлері:

Алманатқызы Қарақат-Қызылорда, №278 мектеп, 9 сынып

Жеткерген Ақбота-Қызылорда, №276 мектеп, 11 сынып

Смағұлова Шахназ-Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

Нұрланбекқызы Нұрай- Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

Әжіхан Ақниет-Қызылорда, №11 мектеп, 9 сынып

Салматова Боткөз-Қызылорда, №101 мектеп, 9 сынып

Нұрғалиева Айерке-Қармақшы, №109 мектеп, 10 сынып

Садықбекова Аружан-Қызылорда, №136 мектеп, 10 сынып

Бүркітбай Айдын-Қызылорда, №7 мектеп, 11 сынып

Жұмадин Ұлдана-Қызылорда, Абай мектебі, 11 сынып

Мұхамедия Дінмұхаммед-Қызылорда, №5 мектеп, 11 сынып

 

«Алғыс хат» иегерлері

Болатова Жания-Қармақшы, №274 мектеп, 9 сынып

Балғабайқызы Аянат-Қызылорда, №3 мектеп, 9 сынып

Сырашева Ақерке-Қазалы, №16 мектеп, 10 сынып

Жорабек Эльмира-Қызылорда, №4 ОДМИ, 10 сынып

Беркенова Райхан-Қызылорда, №10 БИЛ, 10 сынып

Алтынбек Жансая- Қызылорда, №10 БИЛ, 10 сынып

Қожахымет Альбина-Қызылорда, №1 мектеп, 9 сынып

Ізтілеу Сымбат-Қызылорда, №1 мектеп, 9 сынып

 

Тіл білім (орыс), әдебиет (орыс) секциясы бойынша:

І орын иегерлері:

Демегенова Аружан-Қызылорда №264 мектеп, 10 сынып

Байбатырова Элина-Қызылорда, №5 мектеп, 11 сынып

 

ІІ орын иегерлері:

Арыстанбек Әлия-Қызылорда, №1 мектеп, 9 сынып

Сұлтанбек Аян-Қызылорда, №268 мектеп, 9 сынып

Әбләзім Арайлым-Қызылорда, Абай мектебі, 11 сынып

Медерова Балнур- Қызылорда, Абай мектебі, 11 сынып

 

ІІІ орын иегерлері:

Қуаныш Аршат-Арал, №220 мектеп, 9 сынып

Шынгысхан Диляра-Қызылорда, №136 мектеп, 9 сынып

Алиева Аружан-Қызылорда, №3 мектеп, 10 сынып

Русяновский Леонид-Қызылорда, №233 мектеп, 10 сынып

Жасан Арман-Қызылорда, №9 БИЛ, 10 сынып

Тұрғанбек Рамазан-Қызылорда, №9 БИЛ, 10 сынып

Тоғыс Жансая-Арал, №262 мектеп, 11 сынып

 

«Алғыс хат» иегерлері

Санақ Рахман-Қармақшы, №26 мектеп, 9 сынып

Төремұрат Жаннұр-Қазалы, 88 мектеп, 11 сынып

Махимова Айдана-Қызылорда, №112 мектеп, 11 сынып

Рзалиева Раузана-Қармақшы, №80 мектеп, 9 сынып

Талапбек Ислам-Қызылорда, №43 мектеп , 9 сынып

 

Этномәдениеттану секциясы бойынша:

І орын иегерлері:

Лигай Су-Ён-Қызылорда, №9 мектеп, 11 сынып

Сагидуллаева Алима- Қызылорда, №9 мектеп, 11 сынып

 

ІІ орын иегерлері:

Самке Аяулым-Қызылорда, №136 мектеп, 9 сынып

Тыныштыкова Нұрдана-Қармақшы, №199 мектеп, 10 сынып

 

ІІІ орын иегерлері:

Жұлқар Ибрагим-Арал, №71 мектеп, 9 сынып

Мухамедияр Қарақат-Қызылорда, №264 мектеп, 9 сынып

Жеңіс Нұрайым-Арал, №262 мектеп, 10 сынып

 

«Алғыс хат» иегерлері

Оразбекқызы Гүлзира-Қармақшы, №199 мектеп, 9 сынып

Құлқасынова Зарина-Шиелі, №40 мектеп, 9 сынып

Шынберген Анеля-Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

Бегайдаров Ерсұлтан-Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

 

Өлкетану секциясы бойынша:

І орын иегері:

Рахман Нұркен-Қармақшы, №185 мектеп, 10 сынып

 

ІІ орын иегерлері:

Сұңғатқызы Әсем-Қызылорда, №10 БИЛ, 10 сынып

Әділхан Ағжан-Қызылорда, №1 мектеп, 10 сынып

 

ІІІ орын иегерлері:

Жарас Перизат-Қызылорда, №278 мектеп, 11 сынып

Тлеуберген Еркебұлан-Қызылорда, №6 мектеп, 10 сынып

Әлібек Адия-Қызылорда, №10 БИЛ, 10 сынып

Бейсенбаева Медина- Қызылорда, №10 БИЛ, 10 сынып

 

«Алғыс хат» иегерлері

Талғатқызы Рузана-Арал, №83 мектеп, 9 сынып

Әбдіразақов Нұржан-Қармақшы, №279 мектеп, 9 сынып

Исаева Айлуна-Қармақшы, №26 мектеп, 9 сынып

Жарқынбек Іңкәр-Қызылорда, №264 мектеп, 11 сынып

 

Тарих секциясы бойынша:

І орын иегері:

Ханзада Рубина-Қызылорда, Абай мектебі, 10 сынып

 

ІІ орын иегерлері:

Ғани Жанерке-Қызылорда, №4 ОДМИ, 10 сынып

Сәйпенова Меруерт-Қызылорда, №144 мектеп, 10 сынып

Айтбай Балауса-Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

Әмит Ұлбала- Қызылорда, №10 БИЛ, 9 сынып

Абдуали Алтай-Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

Жандосов Ислам- Қызылорда, №4 ОДМИ, 9 сынып

 

ІІІ орын иегерлері:

Әбдінағи Ақбота-Қызылорда, Абай мектебі, 9 сынып

Мылтықбаева Ақбота-Қызылорда, №15 мектеп, 9 сынып

Жоштай Ерқанат-Қызылорда, №253 мектеп, 9 сынып

Қуандық Жансая-Қызылорда, №171 мектеп, 10 сынып

Амангелдиев Асылбек-Қызылорда, №3 мектеп, 11 сынып

Музарап Айсұлу-Шиелі, №127 мектеп, 10 сынып

Жиенбек Мерей- Шиелі, №127 мектеп, 10 сынып

 

«Алғыс хат» иегерлері

Мирамбек Әділет-Қызылорда, №278 мектеп, 9 сынып

Серікбай Жасұлан-Қызылорда, №282 мектеп, 9 сынып

Қошқарбай Айгерім- Қызылорда, №144 мектеп, 9 сынып

Көнтөре Абзал- Қызылорда, №280 мектеп, 9 сынып

Сансызбаеа Әсемай- Қызылорда, №23 мектеп, 10 сынып

 

Тіл білім (ағылшын), әдебиет (ағылшын) секциясы бойынша:

І орын иегері:

Тұрмаханова Аружан-Қызылорда, Абай мектебі, 11 сынып

 

ІІ орын иегерлері:

Әбуалиқызы Нұрайым-Арал, №14 мектеп, 9 сынып

Әбдіқали Бекзат-Қызылорда, №278 мектеп, 9 сынып

Бақытқызы Таңсұлу- Қызылорда, №264 мектеп, 9 сынып

Меңлібай Фариза-Жалағаш,№123 мектеп, 10 сынып

Раиымхан Ерасыл-Қызылорда, Абай мектебі, 10 сынып

Әден Айтолқын-Қызылорда, №1 мектеп,11 сынып

Бақытбаева Жанерке- Қызылорда, №264 мектеп, 11 сынып

 

ІІІ орын иегерлері:

Сейдалы Аружан-Қызылорда, Абай мектебі, 9 сынып

Нұрымбетова Айзере-Қызылорда, Абай мектебі, 10 сынып

Шазында Ерке-Қызылорда, Абай мектебі, 10 сынып

Салижанова Меруерт-Арал, №262 мектеп, 11 сынып

Ахмети Алуа-Жаңақорған, №51 мектеп, 11 сынып

Махмут Аян-Қызылорда, №222 мектеп, 11 сынып

 

«Алғыс хат» иегерлері

Шакизада Нұрбибі-Қармақшы, №111 мектеп, 9 сынып

Жұмағазы Айжан-Қызылорда, №212 мектеп, 10 сынып

Ғаниқызы Шынар-Қызылорда, №3 мектеп, 11 сынып

Құрмантай Ернар-Қызылорда, №136 мектеп, 11 сынып

Мұрат Айжан-Қызылорда, №1 мектеп, 11 сынып

Translate/Перевести/Аудару