“Robo Fest-Orda” облыстық фестивалінің

2021 жылдың 12 қараша күні “Robo Fest-Orda” жалпы білім беру ұйымдарының 5-10 сынып оқушылары арасында роботехника бағыты бойынша облыстық фестивалі өкізілді.

Фестиваль мақсаты: Оқушылардың инновациялар мен жоғары технологиялар саласына деген қызығушылығын арттыру, интеллектуалдық қабілеттерін дамыту;

  • Оқушылардың инженерлік-техникалық есептерді іс-жүзінде шеше білу және жұмыс жасау дағдыларын қалыптастыру, техникалық модельдеуді насихаттау;
  • Оқушылардың робот моделін құрау және роботтарды бағдарламалау бағытындағы үздік жобаларын анықтау, оқушылар мен педагогтардың шығармашылық жетістіктерін насихаттау;
  • Педагогтар мен оқушылардың тәжірибе алмасуына жағдай жасау, әдістемелік қолдау көрсету.

 

Облыстық фестивальге жалпы 70-ке жуық оқушы қатысып, 28 оқушы

Қызылорда облысының білім басқармасының І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдарымен марапатталды.

 

Облыстық фестиваль 3 категория бойынша өткізілді:

✔️”Робо арқан тартыс”

✔️”Робо ақ сүйек”

✔️”Робо қыз қуу”

Облыстық фестивальге жалпы 70-ке жуық оқушы қатысып, 28 оқушы Қызылорда облысының білім басқармасының І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдарымен марапатталды.

 

“Робо Қыз қуу” номинациясы бойынша:

І орын- Қызылорда қаласы “ITIMAQORDA” командасы Сәдібеков Ербол, Елеусінов Мұрат

ІІ орын- Қазалы ауданы, “TURBO” командасы, Бақытберген Исмат, Насрадин Темірлан

ІІ орын- Қармақшы ауданы, Тұмар командасы, Абдижалимов Мансур

ІІІ орын-Қызылорда қаласы, “Robo Orda” командасы, Тұрар Ерден

ІІІ орын- Қызылорда қаласы, “TEAM-11” , Сайлыбаев Алихан, Жасан Арман

 

“Робо арқан тартыс” номинациясы бойынша:

І орын- Қармақшы ауданы “Т-1000” командасы, Қаржаубаев Мақсат, Жубатканов Айдын

ІІ орын- Сырдария ауданы, “Pride” командасы, Берікболов Алдияр, Әбдірахман Ернар

ІІ орын- Қызылорда қаласы, “Robo Orda” командасы, Жүздібек Кәусар, Ұзақбай Айбар

ІІІ орын- Арал ауданы, “Aral Force” командасы, Ибрагимов Нариман, Тимурұлы Алиасқар

ІІІ орын- Шиелі ауданы, “Шахмардан” командасы, Ғалымжанұлы Нұрәділ, Әлімбаев Бақдәулет

ІІІ орын- Жаңақорған ауданы, “Ratibor” командасы, Яхияқожа Нұрлыбек, Абилаш Нұрислам



“Робо ақсүйек” номинациясы бойынша:

І орын-Қызылорда қаласы, “Robo Orda” командасы, Темірбек Нартай, Әубәкір Аяулым

ІІ орын-Жалағаш ауданы-“LegoNuts” командасы, Базарбайұлы Қалжан, Төлепберген Мейірбек

ІІ орын- Арал ауданы, “Aral Force” командасы, Болатбек Айбол, Амандықов Алихан

ІІІ орын-Қазалы ауданы, “TURBO” командасы, Руслан Диас, Сайфулла Рамазан.

Белсене қатысқан командаларға Қызылорда облысының білім басқармасының  «Алғыс хаттарымен» марапатталды.

Барлық жеңімпаздарды жеңістерімен құттықтаймыз!!!

Translate/Перевести/Аудару