Республикалық юниорлық олимпиаданың облыстық кезеңінің қорытындысы

2019 жылғы 24 сәуір күні №278 орта мектеп базасында жалпы білім беру ұйымдарының 7-8 сынып оқушылары арасында республикалық юниорлық олимпиаданың облыстық кезеңі өткізілді. Облыстық кезеңге математика, физика, биология, химия және информатика пәндері бойынша барлығы 87 оқушы қатысып, 31 оқушы жүлделі орындарды иеленді.

І орын иегерлері:

  • Бақытов Арман – Қызылорда қаласы, №9БИЛ (физика)

ІІ орын иегерлері:

  • Қожамұратова Бибігүл – Арал ауданы, №220 мектеп (математика)
  • Әнуарбек Нұрдәулет – Қызылорда қаласы, №4ОДМИ (математика)
  • Жұмаділ Қарақат – Қызылорда қаласы, №10БИЛ (математика)
  • Жақсыбаева Аружан – Сырдария ауданы, №36 мектеп (биология)
  • Өтеген Жандос – Жаңақорған ауданы, №213 мектеп (биология)
  • Мұратұлы Рауан – Қызылорда қаласы, №9БИЛ (биология)
  • Жайнияз Нұрәділ – Қазалы ауданы, №165 мектеп (физика)
  • Бақытұлы Бақдәулет – Жалағаш ауданы, №123 мектеп (физика)

ІІІ орын иегерлері:

  • Арыстанова Амина – Қызылорда қаласы, №217 мектеп (информатика)
  • Олжабай Сабыржан – Қызылорда қаласы, №9БИЛ (информатика)
  • Нұрлыбекова Бибінұр – Қызылорда қаласы, №10БИЛ (информатика)
  • Тарғын Аида – Қазалы ауданы, №249 мектеп (математика)
  • Айтмағанбет Салтанат – Қызылорда қаласы, №1 мектеп (математика)
  • Сарсенқызы Әлия – Қызылорда қаласы, №5 мектеп (математика)
  • Батухан Көркем – Қызылорда қаласы, №4ОДМИ (математика)
  • Әріпхан Әлихан – Қызылорда қаласы, №9БИЛ (математика)
  • Нарымбаев Шерали – Қызылорда қаласы, №9БИЛ (математика)
  • Кемалиева Айқаныш – Арал ауданы, №13 мектеп (биология)
  • Мереке Ерасыл – Қазалы ауданы, №165 мектеп (биология)
  • Әбжаппар Біржан – Қызылорда қаласы, №4 мектеп (биология)
  • Сахиева Нұрайым – Қызылорда қаласы, №4ОДМИ (биология)
  • Ниятова Анеля – Қазалы ауданы, №249 мектеп (физика)
  • Серикова Жасмин – Қармақшы ауданы, №26 мектеп (физика)
  • Аян Ермахан – Қызылорда қаласы, №9БИЛ (физика)
  • Болат Дильназ – Қызылорда қаласы, №10БИЛ (физика)
  • Ақшал Нұрай – Қызылорда қаласы, №144 мектеп (химия)
  • Бейбітшілік Сымбат – Қызылорда қаласы, №3 мектеп (химия)
  • Қанатұлы Ринат – Қызылорда қаласы, №9БИЛ (химия)
  • Ізнат Ілияс – Қызылорда қаласы, №9БИЛ (химия)
  • Бауман Сымбат – Қызылорда қаласы, №9БИЛ (химия)

Облыстық кезеңнің қорытындысы

Облыстық кезеңнің тапсырмалары

Translate/Перевести/Аудару