“Бастау” республикалық математикалық турнирінің облыстық кезеңінің қорытындысы

2019 жылғы 3 мамыр күні Қызылорда қаласындағы №12 орта мектеп базасында 2-4 сынып оқушылары арасында «Бастау» математикалық турнирінің облыстық кезеңі өткізілді. Облыстық кезеңге барлық аймақтардан 17 команда (51 оқушы) қатысып, 28 оқушы облыстық білім басқармасының І, ІІ, ІІІ дәрежелі дипломдарымен марапатталды. Командалық есепте І орынды Қазалы, Жалағаш аудандары, ІІ орынды Арал, Жалағаш аудандары иеленсе, ІІІ орынды Қазалы, Қармақшы аудандары иеленді.

Жекелеген есеп бойынша жүлдегерлер тізімі

І орын иегерлері:

  • Махамбетжан Кәусар – Арал ауданы, №14 мектеп, 2 сынып;
  • Нәсіпбек Нұртілек – Шиелі ауданы, №252 мектеп, 3 сынып;
  • Ерфайыз Рүстем – Қазалы ауданы, №266 мектеп, 4 сынып;
  • Жұмабек Болсынай – Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 2 сынып;
  • Бақытбек Іңкәр – Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 3 сынып;
  • Тұрсынбек Айзат – Жалағаш ауданы, №201 мектеп, 4 сынып

 

ІІ орын иегерлері:

  • Сұлтанай Нұрсыйла – Қазалы ауданы, №266 мектеп, 2 сынып;
  • Көбек Дамир – Қазалы ауданы, №266 мектеп, 3 сынып;
  • Ниязова Тоғжан – Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 4 сынып;
  • Кеңесбай Нұрислам – Қазалы ауданы, №249 мектеп, 2 сынып;
  • Русланұлы Аян – Сырдария ауданы, №37 мектеп, 3 сынып;
  • Жұматай Ерасыл – Жалағаш ауданы, №119 мектеп, 3 сынып;
  • Ізім Ердос – Қазалы ауданы, №226 мектеп, 4 сынып;
  • Абылай Мирасхан – Жалағаш ауданы, №123 мектеп, 4 сынып

 

ІІІ орын иегерлері:

  • Талғат Арсен – Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 2 сынып;
  • Мукашева Жібек – Қармақшы ауданы, №250 мектеп, 3 сынып;
  • Тоқшылық Қымбат – Сырдария ауданы, №36 мектеп, 3 сынып;
  • Орынбасарұлы Ернар – Жаңақорған ауданы, №169 мектеп, 3 сынып;
  • Бозжігіт Баян – Арал ауданы, №14 мектеп, 4 сынып;
  • Ергешбай Тахмида – Шиелі ауданы, №252 мектеп, 4 сынып;
  • Изатова Сая – Жаңақорған ауданы, №169 мектеп, 4 сынып;
  • Айбекқызы Аружан – Жалағаш ауданы, №201мектеп, 2 сынып;
  • Жұматай Мейіржан – Сырдария ауданы, №132 мектеп, 2 сынып;
  • Маханов Қайсар – Арал ауданы, №262 мектеп, 3 сынып;
  • Жеңісбек Гүлназ – Қазалы ауданы, №170 мектеп, 3 сынып;
  • Тебенбаев Дидар – Арал ауданы, №260 мектеп, 4 сынып;
  • Бекмұратов Ринат – Қармақшы ауданы, №279 мектеп, 4 сынып;
  • Бүркітбай Әбілмансұр – Сырдария ауданы, №130 мектеп, 4 сынып

Облыстық кезеңнің қорытындысы

Облыстық кезеңнің тапсырмалары

Translate/Перевести/Аудару